TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Domy

"OSIEDLE SIELANKA" to nowoczesne i komfortowe miejsce do życia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i funkcjonalnej infrastruktury sprawia, że zakup domu na naszych osiedlach to pewna inwestycja mieszkaniowa. Przemyślane położenie gwarantuje szybki dojazd do kluczowych miejscowości Śląska: Katowice, Tarnowskie Góry, Zabrze. Lokalizacja inwestycji w otoczeniu terenów zielonych pozwala cieszyć się codziennie urokami natury i spokojem. Wszystkie domy na sprzedaż realizowane są przez doświadczonego dewelopera II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna, który gwarantuje pełne zadowolenie z użytkowania.

Postaw na sielankowe życie!
Wybierz wygodne domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA"!

Do każdego realizowanego projektu nieruchomości podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasze inwestycje daje o wiele więcej, niż inne domy na sprzedaż oferowane przez deweloperów. Dlaczego warto wybrać nieruchomość na "OSIEDLU SIELANKA"?

  • Atrakcyjne położenie - nasze nowe domy na sprzedaż położone są w zielonych terenach Śląska. Takie okolice sprawiają, że mieszkańcy sielankowego zakątka mogą oddychać czystym powietrzem wolnym od szkodliwych zanieczyszczeń.
  • Komfortowy dojazd - osiedle jest położone w przemyślanej lokalizacji, gwarantujemy komfortowy dojazd do miejscowości Katowice, Zabrze, Chorzów, Bytom i całej śląskiej aglomeracji.
  • Energooszczędne budownictwo - każdy dom na sprzedaż jest energooszczędny i spełnia surowe wytyczne Unii Europejskiej w zakresie zapotrzebowania na energię.
  • Nowoczesna architektura –  wszystkie domy na sprzedaż wyróżniają się funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wyglądem. Duża ilość przeszkleń, funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że są to budynki idealne do życia rodzinnego. Wszystkie domy jednorodzinne szeregowe, bliźniaki i wolnostojące budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.
  • Doskonała cena – wieloletnie doświadczenie w branży oraz skala naszych inwestycji pozwala nam oferować domy w rewelacyjnych cenach. Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości wykonania budynku. Nasza oferta to doskonała alternatywa na tle innych rynkowych propozycji w np. Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. "OSIEDLE SIELANKA" to coś zupełnie innego niż inne inwestycje w Katowicach, Tarnowskich Górach, czy Mikołowie. Domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to miejsce w którym chce się żyć! 

Powrót na górę