TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Domy

"OSIEDLE SIELANKA" to nowoczesne i komfortowe miejsce do życia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i funkcjonalnej infrastruktury sprawia, że domy na sprzedaż na naszych osiedlach to pewna inwestycja mieszkaniowa. Przemyślane położenie gwarantuje szybki dojazd do kluczowych miejscowości Śląska: Katowice, Tarnowskie Góry, Zabrze. Lokalizacja inwestycji w otoczeniu terenów zielonych pozwala cieszyć się codziennie urokami natury i spokojem. Wszystkie domy na sprzedaż realizowane są przez doświadczonego dewelopera II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach, który gwarantuje pełne zadowolenie z użytkowania.

Poznaj zalety budynków energooszczędnych! Wybierz nowe domy na sprzedaż na"OSIEDLU SIELANKA"

Nowe domy energooszczędne wyróżniają się wieloma zaletami. Budynki tradycyjne, które możemy nabyć w Katowicach, Zabrzu czy Rudzie Śląskiej znacząco odbiegają standardem i technologią od nowoczesnych nieruchomości na "OSIEDLU SIELANKA" oferowanych przez dewelopera II-Inwestycje CL. Wszystkie domy do sprzedania cechuje:

  • wysoki komfort cieplny – mało osób zdaje sobie sprawę, że większość wydatków na energię pochłania ogrzewanie, a nie oświetlenie. Niestety tradycyjne budownictwo np. w mieście Katowice zmaga się z dużą przepuszczalnością ciepła, co generuje wysokie koszty. Domy szeregowe i wolnostojące na "OSIEDLU SIELANKA" cechują perfekcyjne, szczelne i ciepłe przegrody, które gwarantują wysoki komfort cieplny. Dobrze zaizolowanie przegród ma kolosalny wpływ na utrzymanie ciepła i znaczące obniżenie kosztów. Ponadto zmniejsza się ryzyko rozwoju pleśni, gdyż para wodna nie kondensuje na ciepłej powierzchni przegrody.
  • świeże, czyste powietrze wewnątrz – w budownictwie tradycyjnym spotykanym często m. in. w mieście Katowice i okolice dopływ świeżego powietrza następuje przez nieszczelności w stolarce okiennej. Nasze nowe domy szeregowe i wolnostojące wyposażone zostały w niezwykle szczelne i nowoczesne okna. Każdy dom na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" świeże powietrze otrzymuje poprzez system wentylacji mechanicznej. Posiada ona wiele zalet, bowiem umożliwia systematyczną wymianę powietrza, a także dzięki zamontowanym filtrom ogranicza przedostawanie się do wnętrza domu pyłków, kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń. Wszystkie nasze nowe domy, dzięki wentylacji mechanicznej ograniczają do minimum stratę ciepła!
  • wysoki komfort akustyczny – decydując się na nowy dom chcemy, by był dla nas oazą spokoju. Niezmiernie istotny jest komfort akustyczny wewnątrz budynku. Wszystkie domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" poprzez przemyślany projekt i wykonanie z materiałów najwyższej jakości gwarantują znaczące ograniczenie hałasów dochodzących z zewnątrz. Perfekcyjnie zaizolowanie przegrody zewnętrze i wentylacja mechaniczna sprawiają, że nowe domy na "OSIEDLU SIELANKA" staną się dla właścicieli prawdziwym domowym zaciszem.
  • znaczna dostępność światła słonecznego – jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że dostępność światła dziennego ma znaczący wpływ na samopoczucie mieszkańców. Wszystkie nowe domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" cechuje przemyślane rozmieszczenie przeszkleń, które zapewniają maksymalne doświetlenie. Ponadto wysokiej jakości stolarka okienna ogranicza utratę ciepła wpływając na zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Duże okna ograniczają również konieczność zużywania energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia pomieszczeń.
  • brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne – Katowice, Zabrze czy Ruda Śląska oferują domy, które poprzez przestarzałą technologię budownictwa oddziałują negatywnie na środowisko. Tanie domy niestety generują znaczące koszty ogrzewania, które odbijają się na stanie domowego budżetu. Wybierając domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" otrzymują Państwo nowoczesne nieruchomości, które poprzez znaczące ograniczenie zużycia energii są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego i oczywiście stanu finansów ich mieszkańców.

Postaw na sielankowe życie!
Wybierz wygodne domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA"!

Do każdego realizowanego projektu nieruchomości podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasze inwestycje daje o wiele więcej, niż inne tanie domy na sprzedaż oferowane przez deweloperów. Dlaczego warto wybrać nieruchomość na "OSIEDLU SIELANKA"?

  • Atrakcyjne położenie - nasze nowe domy na sprzedaż położone są w zielonych terenach Śląska. Takie okolice sprawiają, że mieszkańcy sielankowego zakątka mogą oddychać czystym powietrzem wolnym od szkodliwych zanieczyszczeń.
  • Komfortowy dojazd - nabywając nowy dom na sprzedaż od dewelopera II-Inwestycje zyskujesz nieruchomość położoną w przemyślanej lokalizacji. Gwarantujemy komfortowy dojazd do miejscowości Katowice, Zabrze, Chorzów, Bytom i całej śląskiej aglomeracji.
  • Energooszczędne budownictwo - każdy nowy dom na sprzedaż jest energooszczędny i spełnia surowe wytyczne Unii Europejskiej w zakresie zapotrzebowania na energię.
  • Nowoczesna architektura – wszystkie tanie domy na sprzedaż wyróżniają się funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wyglądem. Duża ilość przeszkleń, funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że są to budynki idealne do życia rodzinnego. Wszystkie domy jednorodzinne szeregowe, bliźniaki i wolnostojące budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.
  • Doskonała cena – wieloletnie doświadczenie w branży oraz skala naszych inwestycji pozwala nam oferować domy w rewelacyjnych cenach. Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości wykonania budynku. Nasze nowoczesne domy do sprzedania od dewelopera II-Inwestycje CL to doskonała alternatywa na tle innych rynkowych propozycji w np. Katowicach.

 

Sielankowa energooszczędność przyjazna dla Twojego budżetu

Kupując nowy dom od dewelopera należy zwrócić uwagę na projekt nieruchomości i materiały, z których została zbudowana. Rosnące ceny nośników energii oraz wydłużające się sezony grzewcze sprawiają, że sprawdzenie zapotrzebowania domu na energię musi być priorytetem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to faktyczna energooszczędność. Deweloper II-Inwestycje CL z siedzibą w Katowicach już na etapie projektu pamięta o ekonomicznym wykorzystaniu energii. Stosujemy do budowy tylko bardzo dobre gatunkowo materiały, by móc zagwarantować Klientom niskie koszty utrzymania. Każdy nasz dom na sprzedaż powstaje z użyciem bloczków z betonu komórkowego w najlepszej wersji. Deweloper II-Inwestycje CL Katowice ocieplenie każdego budynku rozpoczyna już od fundamentów. Wszystkie domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" ocieplane są grafitowym styropianem, a poddasza wełną mineralną. Każda nieruchomość posiada trójszybowe okna osadzone w 6-cio komorowych profilach. Deweloper II-Inwestycje CL z Katowic wyposażył wszystkie domy na sprzedaż w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, która gwarantuje odzysk ciepła z wymienianego powietrza. Każdy dom na sprzedaż przed przekazaniem przyszłym lokatorom zostaje poddany próbie szczelności powietrznej budynku. To gwarancja wyłapania ewentualnych miejsc ucieczki ciepła, które w obecnych czasach jest bardzo kosztowne. Domy szeregowe, wolnostojące czy w zabudowie bliźniaczej na "OSIEDLU SIELANKA" to przyjazne i energooszczędne miejsce do życia. Domy na sprzedaż w Katowicach, Nowej Rudzie czy innej miejscowości budowane z użyciem przestarzałych technologii i materiałów nie są odpowiednią inwestycją na przyszłość. Wybierając nowoczesne, energooszczędne budownictwo zyskujemy nieruchomość, która będzie przyjazna dla domowego budżetu. Dom na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to świetna alternatywa dla nieruchomości w Katowicach, Zabrzu czy Nowej Rudzie. Warto postawić na nowoczesną nieruchomość świetnie skomunikowaną z całą aglomeracją śląską.

Domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to dobra inwestycja

Zakup domu to bardzo ważna inwestycja obarczona koniecznością wydania znacznej sumy pieniędzy. Wybierając nowy dom na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" zyskujemy pewny kapitał rodziny. Gdy w przyszłości wystawimy ewentualnie nasz dom do sprzedania będzie zdecydowanie atrakcyjniejszy względem innych nieruchomości na rynku wtórnym. Warto pamiętać, że od 2021 roku budownictwo energooszczędne będzie standardem. Nabywając już teraz nieruchomość spełniającą wyśrubowane normy w zakresie energooszczędności mamy pewność zakupu domu, który nie straci na wartości. Nasze domy szeregowe, wolnostojące czy w zabudowie bliźniaczej to korzystna inwestycja na przyszłość. Żaden deweloper działający w obszarze Katowice i okolice nie oferuje tak nowoczesnych budynków, jak II-Inwestycje CL. Przemyślana architektura, atrakcyjny wygląd, funkcjonalny układ i niskie koszty utrzymania sprawią, że domy na "OSIEDLU SIELANKA" to idealne nieruchomości. Żadne domy na sprzedaż Katowice i okolice nie mogą równać się do wyjątkowej, energooszczędnej inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Nowe domy od dewelopera "OSIEDLE SIELANKA" to coś zupełnie innego niż inne inwestycje w Katowicach, Tarnowskich Górach, czy Mikołowie. Tanie domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to miejsce w którym chce się żyć! Zapraszamy do osobistego spotkania w naszym biurze w mieście Katowice.

Powrót na górę