TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Domy

"OSIEDLE SIELANKA" to nowoczesne i komfortowe miejsce do życia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i funkcjonalnej infrastruktury sprawia, że zakup domu na naszych osiedlach to pewna inwestycja mieszkaniowa. Przemyślane położenie gwarantuje szybki dojazd do kluczowych miejscowości Śląska: Katowice, Tarnowskie Góry, Zabrze. Lokalizacja inwestycji w otoczeniu terenów zielonych pozwala cieszyć się codziennie urokami natury i spokojem. Wszystkie domy na sprzedaż realizowane są przez doświadczonego dewelopera II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna, który gwarantuje pełne zadowolenie z użytkowania.

Postaw na sielankowe życie!
Wybierz wygodne domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA"!

Do każdego realizowanego projektu nieruchomości podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasze inwestycje daje o wiele więcej, niż inne tanie domy na sprzedaż oferowane przez deweloperów. Dlaczego warto wybrać nieruchomość na "OSIEDLU SIELANKA"?

  • Atrakcyjne położenie - nasze nowe domy na sprzedaż położone są w zielonych terenach Śląska. Takie okolice sprawiają, że mieszkańcy sielankowego zakątka mogą oddychać czystym powietrzem wolnym od szkodliwych zanieczyszczeń.
  • Komfortowy dojazd - nabywając nowy dom na sprzedaż od dewelopera II-Inwestycje zyskujesz nieruchomość położoną w przemyślanej lokalizacji. Gwarantujemy komfortowy dojazd do miejscowości Katowice, Zabrze, Chorzów, Bytom i całej śląskiej aglomeracji.
  • Energooszczędne budownictwo - każdy nowy dom na sprzedaż jest energooszczędny i spełnia surowe wytyczne Unii Europejskiej w zakresie zapotrzebowania na energię.
  • Nowoczesna architektura –  wszystkie tanie domy na sprzedaż wyróżniają się funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wyglądem. Duża ilość przeszkleń, funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że są to budynki idealne do życia rodzinnego. Wszystkie domy jednorodzinne szeregowe, bliźniaki i wolnostojące budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.
  • Doskonała cena – wieloletnie doświadczenie w branży oraz skala naszych inwestycji pozwala nam oferować domy w rewelacyjnych cenach. Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości wykonania budynku. Nasze nowoczesne domy do sprzedania od dewelopera II-Inwestycje CL to doskonała alternatywa na tle innych rynkowych propozycji w np. Katowicach.

 

Sielankowa energooszczędność przyjazna dla Twojego budżetu

Kupując nowy dom od dewelopera należy zwrócić uwagę na projekt nieruchomości i materiały, z których została zbudowana. Rosnące ceny nośników energii oraz wydłużające się sezony grzewcze sprawiają, że sprawdzenie zapotrzebowania domu na energię musi być priorytetem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Domy na sprzedaż na Osiedlu Sielanka to faktyczna energooszczędność. Deweloper II-Inwestycje CL już na etapie projektu pamięta o ekonomicznym wykorzystaniu energii. Stosujemy do budowy tylko bardzo dobre gatunkowo materiały, by móc zagwarantować Klientom niskie koszty utrzymania. Każdy nasz dom na sprzedaż powstaje z użyciem bloczków z betonu komórkowego w najlepszej wersji. Deweloper II-Inwestycje CL Katowice ocieplenie każdego budynku rozpoczyna już od fundamentów. Wszystkie domy na sprzedaż na Osiedlu Sielanka ocieplane są grafitowym styropianem, a poddasza wełną mineralną. Każda nieruchomość posiada trójszybowe okna osadzone w 6-cio komorowych profilach. Deweloper II-Inwestycje CL wyposażył wszystkie domy na sprzedaż w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, która gwarantuje odzysk ciepła z wymienianego powietrza. Każdy dom na sprzedaż przed przekazaniem przyszłym lokatorom zostaje poddany próbie szczelności powietrznej budynku. To gwarancja wyłapania ewentualnych miejsc ucieczki ciepła, które w obecnych czasach jest bardzo kosztowne. Domy szeregowe, wolnostojące czy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Sielanka to przyjazne i energooszczędne miejsce do życia. Domy na sprzedaż w Katowicach, Nowej Rudzie czy innej miejscowości budowane z użyciem przestarzałych technologii i materiałów nie są odpowiednią inwestycją na przyszłość. Wybierając nowoczesne, energooszczędne budownictwo zyskujemy nieruchomość, która będzie przyjazna dla domowego budżetu. Dom na sprzedaż na Osiedlu Sielanka to świetna alternatywa dla nieruchomości w Katowicach, Zabrzu czy Nowej Rudzie. Warto postawić na nowoczesną nieruchomość świetnie skomunikowaną z całą aglomeracją śląską.

Domy na sprzedaż na Osiedlu Sielanka to dobra inwestycja

Zakup domu to bardzo ważna inwestycja obarczona koniecznością wydania znacznej sumy pieniędzy. Wybierając dom na sprzedaż na Osiedlu Sielanka zyskujemy pewny kapitał rodziny. Gdy w przyszłości wystawimy ewentualnie nasz dom do sprzedania będzie zdecydowanie atrakcyjniejszy względem innych nieruchomości na rynku wtórnym. Warto pamiętać, że od 2021 roku budownictwo energooszczędne będzie standardem. Nabywając już teraz nieruchomość spełniającą wyśrubowane normy w zakresie energooszczędności mamy pewność zakupu domu, który nie straci na wartości. Nasze domy szeregowe, wolnostojące czy w zabudowie bliźniaczej to korzystna inwestycja na przyszłość. Żaden deweloper działający w obszarze Katowice i okolice nie oferuje tak nowoczesnych budynków, jak II-Inwestycje CL. Przemyślana architektura, atrakcyjny wygląd, funkcjonalny układ i niskie koszty utrzymania sprawią, że domy na Osiedlu Sielanka to idealne nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. "OSIEDLE SIELANKA" to coś zupełnie innego niż inne inwestycje w Katowicach, Tarnowskich Górach, czy Mikołowie. Tanie domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" to miejsce w którym chce się żyć! Zapraszamy do osobistego spotkania w naszym biurze w mieście Katowice.  

Powrót na górę