TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Ocieplenia

Domy "OSIEDLA SIELANKA" są ocieplane, już od fundamentów, specjalistycznymi styropianami i wełnami. Instalacje wewnętrzne, stolarka drzwiowa, okienna - wszystko jest dobierane z uwzględnieniem rygorów domów energooszczędnych. Nasz system ocieplenia budynku i jego instalacji jest efektywny i różnorodny, opracowany zgodnie z wytycznymi Krajowej Agencji Poszanowania Energii. 

Jego elementy to m.in.:

1. Docieplenie fundamentów styropianem.

2. Izolacja i docieplenie posadzki parteru styropianem.

3. Ocieplenie ścian zewnętrznych grafitowym styropianem.

Styropian grafitowy jest nowoczesnym typem styropianu, który posiada ulepszony współczynnik przenikalności cieplnej. Ma on kolor srebrnoszary, a w jego produkcji zastosowano między innymi środek pochłaniający promieniowanie cieplne. Styropian grafitowy posiada wszystkie właściwości tradycyjnego styropianu, ale ma wyższe, niż zwykły, biały styropian, parametry izolacyjności cieplnej. Już tylko z tego względu warto zastosować go przy okazji tworzenia izolacji termicznej domu. Najczęściej, styropian grafitowy jest dziś stosowany w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

4. Ocieplenie dachów wełną mineralną.

5. Ocieplenie wewnętrznych instalacji wod.-kan. i c.o.: do 3 cm grafitowego styropianu.

 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę