TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Domy na sprzedaż w okolicy Rudy Śląskiej - Osiedle Sielanka w Mikołowie

"OSIEDLE SIELANKA" to inwestycje oferujące nowe domy szeregowe i wolnostojące na Śląsku, które mają Państwu do zaproponowania o wiele więcej, niż standardowe projekty deweloperskie. Wybierając nowy dom w sielankowym zakątku koło miejscowości Ruda Śląska zyskują Państwo nowoczesny i energooszczędny budynek mieszkalny położony na osiedlu, które zostało dopracowane w najdrobniejszym detalu. "OSIEDLE SIELANKA" w Mikołowie to doskonała propozycja dla osób, które interesują domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej, czy Katowicach. Wybierając nasze domki szeregowe lub wolnostojące zapewniają sobie Państwo dogodny dojazd do okolicznych miejscowości w połączeniu z niesamowitym miejscem do życia i wypoczynku. Oto nasze główne atuty, które skradną serca nawet najbardziej wymagającym.

Parterowy dom 103 m²

Dom na sprzedaz Ruda Śląska Parterowy dom 103 m²

Energooszczędne, parterowe domy z garażami. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Koło miejscowości Ruda Śląska. Działki od 444 do 568 m². Bez prowizji, podatku PCC i...

Czytaj więcej

Parterowy dom 111 m²

Dom Ruda Śląska Parterowy dom 111 m²

Energooszczędne, parterowe domy z garażami. Koło miejscowości Ruda Śląska. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Działki od 568 do 679 m². Bez prowizji, podatku PCC i...

Czytaj więcej

Parterowy dom 122 m²

Dom w Rudzie Śląskiej Parterowy dom 122 m²

Energooszczędne, parterowe domy z garażami dla 2 aut. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Koło miejscowości Ruda Śląska. Działki 715 i 726 m². Bez prowizji, podatku...

Czytaj więcej

Perfekcyjne domy w zielonej części Śląska

"OSIEDLE SIELANKA" w Mikołowie zlokalizowane jest na terenach bez szkód górniczych, wolnych od odpadów przemysłowych i zanieczyszczeń. Bezpośrednie położenie obszarów leśnych sprawia, że domy szeregowe i wolnostojące na sielankowym osiedlu koło miejscowości Ruda Śląska oferują wspaniałe miejsca do aktywnego wypoczynku. Dodatkowo kompleksy leśne gwarantują stały dopływ czystego powietrza. Wartym podkreślenia jest też fakt, że teren na którym wybudowano inwestycję nigdy nie był objęty działalnością gospodarczą! Tak dogodnego położenia nie zagwarantuje Państwu Ruda Śląska, Katowice, czy Bytom. Nasze domki szeregowe i wolnostojące są szyte na miarę Państwa potrzeb! Nie warto tracić czasu na domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej, gdy sielankowy zakątek jest w zasięgu Państwa dłoni.

Szybka komunikacja – dogodne położenie domów względem miasta Ruda Śląska

Znacznym atutem "OSIEDLE SIELANKA" w Mikołowie jest szybka komunikacja z całą śląską aglomeracją. Łatwy dostęp do sieci autostrad A1 i A4 zapewnia dogodny dojazd do każdego miejsca w kraju. Mikołów to świetna alternatywa dla osób, które interesują domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej, czy Katowicach. Nie muszą Państwo decydować się na dom w Rudzie Śląskiej, czy innej zatłoczonej miejscowości. Mikołów to perfekcyjne miejsce do życia zapewniający doskonały dojazd w połączeniu z komfortem mieszkania. Ruda Śląska jest w Państwa zasięgu w zaledwie 15 minut! "OSIEDLE SIELANKA" to gwarancja dobrej komunikacja z większymi miejscowościami: Ruda Śląska, czy Katowice.

Projekt osiedla dopieszczony w najdrobniejszych detalach

Inwestycję "OSIEDLE SIELANKA" wyróżnia uporządkowany ład architektoniczny. Urbaniści włożyli serce w projekt, by stworzyć piękne otoczenie i miejsca do spacerów. Nie znajdą Państwo tutaj żadnych szamb, prowizorycznych dróg. "OSIEDLE SIELANKA" zostało dopracowane w każdym detalu. Projekt ten gwarantuje komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej, czy Katowicach poprzez miejskie zagospodarowanie terenu nie dają możliwości, tak swobodnego kreowania inwestycji deweloperskiej. "OSIEDLE SIELANKA" w Mikołowie koło miejscowości Ruda Śląska poprzez położenie na dużej działce pozwoliło stworzyć przestrzeń zaprojektowaną tylko pod nowych mieszkańców. Zachęcamy do porównania domów w Rudzie Śląskiej z naszym unikatowym projektem mieszkalnym. Gwarantujemy, że będą Państwo miło zaskoczeni.

Energooszczędne domy, które cieszą mieszkańców i ich portfele

Na "OSIEDLU SIELANKA" oferowane są domki szeregowe i wolnostojące spełniające wyśrubowane wytyczne unijne w zakresie rocznego zapotrzebowania na energię do celów wentylacji i ogrzewania na poziomie od 15 do 50 kWh/(m2rok - obliczane zgodnie z wytycznymi NFOŚiGW). Każdy dom na sprzedaż jest zdrowy, bezpieczny i ekologiczny. Zastosowanie odpowiednich materiałów i technologii gwarantuje komfort cieplny i akustyczny. Przemyślany układ pomieszczeń umożliwia maksymalne wykorzystanie każdej przestrzeni. "OSIEDLE SIELANKA" koło miejscowości Ruda Śląska realizowane jest w podwyższonym standardzie deweloperskim. Po odbiorze wystarczy zrealizować podstawowe prace wykończeniowe i dom jest gotowy do zamieszkania! Ruda Śląska, Katowice... nie warto tracić czasu i życia na miejski zgiełk.

Nasze nowe domy na sprzedaż w Mikołowie koło miejscowości Ruda Śląska są faktycznie energooszczędne, a to oznacza, że już na etapie projektowania kierowaliśmy się ekonomicznym wykorzystaniem energii. Dlatego każdy dom na sprzedaż deweloper II-Inwestycje CL buduje z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań od kluczowych producentów z branży budowlanej. Wszystkie domy szeregowe, wolnostojące i bliźniacze zostały zbudowane z użyciem bloczków z betonu komórkowego H+H. Decydując się na nasz nowy dom na sprzedaż zyskują Państwo ocieplony grafitowym styropianem już od fundamentów budynek. Poddasza we wszystkich nieruchomościach ocieplamy wełną mineralną, by zagwarantować znikomy ubytek ciepła. Jako developer z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak ważna jest estetyka domu, dlatego zastosowaliśmy efektowne ale trójszybowe okna, które gwarantują doświetlenie wszystkich pomieszczeń przy zachowaniu komfortu cieplnego. Sielankowe nowe domy na sprzedaż posiadają system wentylacji mechanicznej z rekuperacją gwarantującą odzysk ciepła z wymienianego powietrza. Miejscowości Ruda Śląska, Katowice czy inne z aglomeracji śląskiej nie zagwarantują Państwu tak wysokiego standardu. Ponadto deweloper II-Inwestycje wyposażył wszystkie domki szeregowe, bliźniacze i wolnostojące w nowoczesne, kondensacyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania. Kupując od nas nowy dom na sprzedaż mają Państwo pewność, że został on stworzony z materiałów wiodących producentów dedykowanych dla energooszczędnego budownictwa. Wybierając domy szeregowe lub wolnostojące na "OSIEDLU SIELANKA" w Mikołowie koło miasta Ruda Śląska zyskują Państwo nieruchomości przyjazne dla portfela. Warto postawić na energooszczędne budownictwo i obniżyć koszty eksploatacji do minimum.

Co sprawia, że domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" są idealną inwestycją na przyszłość?

Przeglądając domy na sprzedaż w okolicy miejscowości Ruda Śląska warto dokładnie sprawdzić każdą inwestycję. Wygląd budynku nie powinien nigdy przesądzać o tak poważnym zakupie. Wybierając dom na sprzedaż należy bezwzględnie wziąć pod uwagę późniejsze koszty utrzymania nieruchomości. Powinniśmy również pamiętać, że dom jest najczęściej inwestycją na przyszłość. Nie warto inwestować w budownictwo tradycyjne. Dlaczego? Polska zobowiązała się do przestrzegania wielu regulacji prawnych mających na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Tym samym od 2021 roku wszystkie nowe domy na sprzedaż powinny być budynkami o niemal zerowym zużyciu energii. "OSIEDLE SIELANKA", jako pierwsze w Polsce otrzymało certyfikat NF40 od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Inwestując w zakup domu energooszczędnego zyskują Państwo pewność, że nieruchomość nie straci na wartości po zmianach w przepisach. Na "OSIEDLU SIELANKA" realizowane są domy szeregowe, bliźniacze i wolnostojące. Wszystkie nieruchomości na naszej inwestycji koło miejscowości Ruda Śląska są energooszczędne. W celu ułatwienia Państwu podjęcia decyzji o zakupie sielankowego domu przybliżamy niektóre aspekty wyjątkowości naszych nieruchomości:

  • ocieplenie – jako developer z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak istotne jest właściwe ocieplenie budynku. Każdy nowy dom na "OSIEDLA SIELANKA" jest ocieplony już od fundamentów z wykorzystaniem wysokiej jakości styropianu i wełny. Ponadto w każdym domu instalacje wewnętrzne, stolarka drzwiowa i okienna dobierana jest z uwzględnieniem wszelkich aspektów energooszczędności. Wszystkie domy szeregowe i wolnostojące posiadają ocieplenie opracowane w zgodzie z wytycznymi Krajowej Agencji Poszanowania Energii.
  • wentylacja – każdy nowy dom na "OSIEDLU SIELANKA" koło miejscowości Ruda Śląska został wyposażony w rozwiązanie niedostępne w tradycyjnym budownictwie. Mowa o wentylacji mechanicznej, nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Ten typ wentylacji jest dostępny wyłącznie w projektach deweloperskich klasy PREMIUM. Co sprawia, że ten typ wentylacji jest tak wyjątkowy? Dzięki niej domki szeregowe lub wolnostojące mają zapewniony dopływ świeżego powietrza bez utraty ciepła. Zostają wyeliminowane są wszelkie zawilgocenia pomieszczeń. Ponadto zmniejszony jest hałas przez brak konieczności otwierania okien. Wentylacja mechaniczna pozwala na odfiltrowanie powietrza z kurzu i pyłków wywołujących alergie. Żaden tradycyjny dom w Rudzie Śląskiej nie zaoferuje Państwu tak wyjątkowego rozwiązania.
  • szczelność – wszystkie domy na sprzedaż po zakończeniu prac, a przed oddaniem nowym właścicielom przechodzą test szczelności z wykonaniem próby ciśnieniowej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nabywają dom, które jest szczelny i ogranicza do minimum utratę ciepła. Im mniejsza niekontrolowana wymiana powietrza w domu, tym niższe rachunku za ogrzewanie nieruchomości! "OSIEDLE SIELANKA" koło miejscowości Ruda Śląska to pewność, że utrzymanie nieruchomości nie będzie dla nowych właścicieli problemem. Wymarzony dom to sielankowy dom! Jako deweloper funkcjonujący w branży od wielu lat zapewniamy, że nasze nieruchomości będą cieszyć Państwa każdego dnia!

Zapraszamy Państwa do kontaktu i osobistego zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sielankowych domów. Developer II-Inwestycje CL spełni Państwa marzenia o unikalnym i nowoczesnym domu.

Powrót na górę

Piętrowy dom 193 m²

Piętrowy dom 193 m²

Energooszczędny dom wolnostojący. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Duży garaż na 2 auta + część gospodarcza. Działki 1515 - 3327 m2 Żadnych...

Czytaj więcej

Piętrowy dom 196.B m²

Piętrowy dom 196.B m²

Energooszczędne domy wolnostojące. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Działka 1018 m2 Duży garaż na 2 auta + część gospodarcza. Żadnych prowizji, podatku...

Czytaj więcej