TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Początek - prace ziemne.

Początek - prace ziemne.

"OSIEDLE SIELANKA" 31.10.2016

Wystartowaliśmy ! Po wielu miesiącach prac projektowych, dokonaniu wszelkich niezbędnych uzgodnień i uzyskaniu prawomocnych pozwoleń budowlanych mogliśmy rozpocząć realizację naszego kolejnego, po "OSIEDLU SIELANKA" w Tarnowskich Górach, projektu deweloperskiego.

Zupełnie jak w dobrze znanym przeboju Golec uOrkiestra - "Tu na razie jest ściernisko, ale będzie ... "OSIEDLE SIELANKA" MIKOŁÓW ! Pięknie położone, bezpośrednio przy lesie, z dogodnym dostępem do do centrum Śląska, zarówno własnym jak i publicznym transportem.

Sprzęt wjechał na plac budowy i od razu rozpoczęliśmy na wielu frontach - ruszyła nie tylko budowa energooszczędnych domów "OSIEDLA SIELANKA", ale również realizacja jego infrastruktury, w tym m.in. nowego układu drogowego. Dzisiaj ul. Reta Śmiłowicka to wąski, zniszczony pasek asfaltu. Teren osiedla położony jest w pięknym, leśnym otoczeniu, ale w odległości od istniejących dróg. To jeden z jego wielu atutów, no bo kto chciałby sąsiedztwa ruchliwej drogi, ale co to za osiedle bez dojazdu normalną, brukowaną i oświetloną ulicą, bez rozlewisk po deszczu ? Dla nas to nie do pomyślenia. Osiedle musi mieć pełną infrastrukturę, a drogi i wszystkie media muszą być wykonane zanim wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Dlatego, poza pracami bezpośrednio realizującymi pierwszy etap osiedla, od razu wykonujemy pełny układ drogowy - zupełnie nowy, dwupasmowy odcinek ul. Reta Śmiłowicka oraz ulicę dojazdową do osiedla, z oświetleniem i kanalizacją deszczową, a w przyszłości z zielenią jak na "tarnogórskiej sielance".

Na terenie I-szego etapu pokazują się pierwsze zarysy fundamentów przyszłych domów. Aktualną obsługę budowy zapewnia tymczasowa droga techniczna.

"Tu na razie jest ściernisko", ale dookoła już powstają domy indywidualnych inwestorów. Z racji atutów lokalizacji tej części Mikołowa, cała okolica cieszy się dużym zainteresowaniem poszukujących spokojnego, komfortowego miejsca do zamieszkania z dobrym dostępem do Katowic, Tych, Rudy Śląskiej czy Łazisk. 

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą

Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na "OSIEDLU SIELANKA"  w Tarnowskich Górach aby tam pokazać co i jak budujemy.

 

Więcej w tej kategorii: Zielone otoczenie »
Powrót na górę