TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Zielone otoczenie

Zielone otoczenie

"OSIEDLE SIELANKA" 05.11.2016

Korzystając z chwili słońca w czasie tegorocznej, deszczowej jesieni, nie można oprzeć się urokowi lokalizacji "OSIEDLA SIELANKA" w Mikołowie.

Domy będą położone bezpośrednio przy lesie - to już widać po wytyczonych granicach fundamentów i wykonanych pierwszych pracach przy ulicach dojazdowych do przyszłych domów.
Za 12 miesięcy, takimi jesiennymi kolorami lasu, mieszkańcy mikołowskiego "OSIEDLA SIELANKA" będą mogli się już cieszyć bezpośrednio z okien swoich domów.

Jeszcze trzy lata temu był to niezamieszkały obszar mikołowskiej dzielnicy Śmiłowice, teraz dynamicznie się rozwijającej. Niewątpliwie bliskość infrastruktury miejskiej Mikołowa, kompleksu handlowego "Auchan-Mikołów" oraz układ drogowy, zarówno dróg lokalnych jaki i krajowej 88 i 44, bardzo temu sprzyjają jednak największym atutem jest otoczenie, cisza i "leśna" atmosfera tego urokliwego miejsca.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z naszą aktualną ofertą

Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu zapraszamy do spotkania na "OSIEDLU SIELANKA"  w Tarnowskich Górach aby tam pokazać co i jak budujemy.

 

Powrót na górę