TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Lokalizacja Mikołów

Na "OSIEDLU SIELANKA" znajdziesz spokojne miejsce na relaks i aktywny wypoczynek.

Lokalizacja "OSIEDLA SIELANKA", z racji bezpośredniego sąsiedztwa kompleksów leśnych to połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do Mikołowa i stolicy górnośląskiej aglomeracji - Katowic.  Dogodny układ komunikacyjny zapewnia dojazd do całego Górnego Śląska. 

Teren na którym realizujemy projekt nie był obszarem działalności przemysłowej, jest wolny od szkód górniczych, zanieczyszczeń i innych tego typu zagrożeń, tak często występujących w naszym regionie. Mieszkańcy Śląska dobrze znają dziwne lokalizacje różnych osiedli, które powstały lub powstają, na terenach które jeszcze niedawno były poddane działalności przemysłowej, miały zakazy zabudowy lub są byłymi hałdami kopalnianymi. U nas nie znajdziecie Państwo tego typu niebezpieczeństw.

Wszystkie nasze domy ogrzewane są przy pomocy nowoczesnych gazowych kotłów kondensacyjnych. Ogrzewanie gazowe mają również prywatne domy w bezpośredniej okolicy osiedla. Jeśli dodać do tego położenie bezpośrednio przy lesie to oznacza, że mieszkańcy mikołowskiego "OSIEDLA SIELANKA" mogą oddychać czystym powietrzem, pozbawionym pyłów przemysłowych i najgorszych, najbardziej szkodliwych, pyłów zawieszonych, pochodzących m.in. ze spalania wszystkiego co jest palne w tradycyjnych, domowych kotłowniach "oszczędnych" sąsiadów.

Otoczenie "OSIEDLA SIELANKA" zapewnia zdrową przyszłość jego mieszkańców!

Szybka komunikacja. 

Z zielonego, „sielankowego” zakątka do centrum Katowic można dojechać nawet w czasie 15 minut. 

ZIELONO, SPOKOJNIE I WSZĘDZIE BLISKO!

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę