TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Tarnowskie Góry

"OSIEDLE SIELANKA" to komfortowe domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach. Wyjątkowa inwestycja realizowana przez doświadczonego dewelopera II-Inwestycje CL S.A. prezentuje nowoczesne podejście do zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Sielankowy zakątek to obszar, w którym poczują Państwo pełną swobodę mieszkania. Nasze domy na sprzedaż w mieście Tarnowskie Góry wyróżniają się znacząco na tle innych ofert deweloperskich m. in. jakością wykonania i innowacyjną technologią budownictwa. Każdy nowy dom na "OSIEDLU SIELANKA" spełnia surowe unijne normy w zakresie energooszczędności. Dzięki temu możemy w nich poczuć się bezpiecznie i zdrowo. Wykonujemy domy na sprzedaż: szeregowe, bliźniaki i wolnostojące.

Tarnowskie Góry mogą być zielone i atrakcyjne!
Nasze domy na sprzedaż to sposób na wygodne życie!

Deweloper II-Inwestycje CL S.A. zaprojektował "OSIEDLE SIELANKA" w mieście Tarnowskie Góry , by zagwarantować przyszłym właścicielom komfortowe mieszkanie i spokojny odpoczynek na łonie natury. Każdy projekt budynku tworzony jest w przemyślany sposób, by zapewnić maksimum funkcjonalności pomieszczeń. Rozkładowy układ pomieszczeń, funkcjonalna przestrzeń garażowo-gospodarcza, a także duży ogród to standard każdego naszego domu na sprzedaż w Tarnowskich Górach. Nowoczesna koncepcja projektu pozwala na pełną elastyczność aranżacji wnętrz, gdyż elementy nośne są ulokowane w ścianach wewnętrznych. To co przemawia za zakupem domu na "OSIEDLU SIELANKA" to wyjątkowe położenie inwestycji. Decydując się na nasze domy na sprzedaż mogą Państwo cieszyć się bliskim sąsiedztwem terenów zielonych, które są doskonałym miejscem do relaksu i odprężenia. Niedalekie położenie Parku Rzepeckiego, Doliny Dramy, a także rezerwatu Segiet sprawia, że "OSIEDLE SIELANKA" - Tarnowskie Góry to wymarzone miejsce do zamieszkania. W swojej ofercie posiadamy:

  • domy szeregowe
  • domy w zabudowie bliźniaczej
  • domy wolnostojące
Adres Inwestycji "OSIEDLE SIELANKA"
ul. Szafranowa 2
Tarnowskie Góry, 42-612

Biuro Sprzedaży "OSIEDLA SIELANKA"
tel. kom.: 728 83 99 77
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Energooszczędne domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA"

Nasze nowoczesne osiedle powstało z myślą o zagwarantowaniu komfortowego miejsca do życia dla przyszłych mieszkańców. Nowe domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach to połączenie podmiejskiego klimatu i dobrego skomunikowania z całą aglomeracją śląską. Przyjazna okolica inwestycji sprawia, że mieszkańcy mogą codziennie cieszyć się urokami natury. Spokój i okolice o niesamowitym wyglądzie to jednak nie wszystkie zalety "OSIEDLA SIELANKA" w Tarnowskich Górach. Każdy dom na sprzedaż od dewelopera II-Inwestycje CL jest energooszczędny i spełnia wyśrubowane normy unijne w tym zakresie. Już na etapie projektowania myślimy o jak najbardziej ekonomicznym wykorzystaniu energii. Każdy nowy dom na sprzedaż w mieście Tarnowskie Góry został wybudowany z zastosowanie nowoczesnych i wysokiej jakości rozwiązań. Wszystkie domki posiadają ściany zewnętrzne i wewnętrzne stworzone z bloczków betonu komórkowego w najlepszej wersji H+H GOLD+. Komfort cieplny jest dla nas priorytetem, dlatego nasze nowe domy na sprzedaż ocieplane są grafitowym styropianem, a poddasza wełną mineralną. Trójszybowe okna zapewniają odpowiednie doświetlenie pomieszczeń bez utraty ciepła. Każdy nowy dom na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" w miejscowości Tarnowskie Góry został wyposażony w wentylację mechaniczną z rekuperacją, która umożliwia odzysk ciepła z wymienianego powietrza. Sielankowe domki zostały też wyposażone w markowe i nowoczesne kondensacyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania. Dowodem jakości naszej pracy są certyfikaty NF15 i NF40 Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które uzyskaliśmy jako pierwsi w Polsce. Każdy nowy dom od dewelopera II-Inwestycje CL przed przekazaniem nowym mieszkańcom poddawany jest próbie szczelności, która ma za zadanie wychwycić ewentualne ucieczki ciepła. Nowoczesne domy do sprzedania na "OSIEDLU SIELANKA" to świetna alternatywa dla mieszkańców miejscowości Katowice i okolice. Decydując się na naszą inwestycję w mieście Tarnowskie Góry nabywcy zyskują energooszczędny dom i perfekcyjnie położoną nieruchomość z komfortowym dojazdem do całej aglomeracji śląskiej.

Dlaczego warto zakupić nowy dom energooszczędny na "OSIEDLU SIELANKA"?

Domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach na "OSIEDLU SIELANKA" to nieruchomości nowoczesne i energooszczędne. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem zdecydowaliśmy się budować energooszczędnie ponieważ:

  • staramy się minimalizować negatywny wpływ budynków na środowisko naturalne. Każdy dom na sprzedaż w miejscowości Tarnowskie Góry na naszym osiedlu wyróżnia się zdecydowanie mniejszym zapotrzebowaniem na energię dobro planety nie jest nam obce, dlatego chcemy przeciwdziałać zmianom klimatu poprzez nowoczesne, nowe domy
  • zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego realizujemy domy na sprzedaż w nurcie energooszczędnym. Jako deweloper ze sporym stażem w branży jesteśmy przekonani, że standard i funkcjonalność tego typu nieruchomości jest gwarancją pełnego zadowolenia z użytkowania nawet najbardziej wymagających lokatorów.
  • jesteśmy świadomi regulacji międzynarodowych, których Polska zobligowała się przestrzegać. Wszystkie domy szeregowe i wolnostojące na "OSIEDLU SIELANKA" w mieście Tarnowskie Góry wpisują się w te wyśrubowane normy.

Jesteśmy entuzjastami nowoczesnego budownictwa, mamy nadzieję, że liczne zalety domów energooszczędnych przekonają, również Państwa do wyboru naszego osiedla w miejscowości Tarnowskie Góry:

  • komfort akustyczny – wszystkie nasze domy w Tarnowskich Górach gwarantują wysoki komfort akustyczny. Solidnie zaizolowane i szczelne przegrody zewnętrze sprawiają, że każdy dom na "OSIEDLU SIELANKA" można nazwać prawdziwą oazą spokoju. Tarnowskie Góry i okolice obfitują w budownictwo tradycyjny, w którym niestety jesteśmy skazani na słuchanie rozmów i czynności życia codziennego sąsiadów. Dlatego nasze domy do sprzedania zapewniają komfort akustycznego na bardzo wysokim poziomie.
  • dostępność światła słonecznego – domy szeregowe i wolnostojące w Tarnowskich Górach posiadają zwiększoną powierzchnię przeszkleń, które gwarantują perfekcyjnie doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Takie rozwiązanie ma dwa duże plusy, po pierwsze wykorzystujemy maksymalnie zyski cieplne od słońca, a także dzięki optymalnemu nasłonecznieniu czujemy się komfortowo we własnym domu.
  • czyste, świeże powietrze – każdy dom na "OSIEDLU SIELANKA" w mieście Tarnowskie Góry został wyposażony w nowoczesny system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Dzięki niej w domu na bieżąco wymieniane jest powietrze na świeże z zewnątrz. W domach tradycyjnych dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń następuje poprzez nieszczelną stolarkę okienną. Warto nadmienić, że nasze domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach wyposażone są również w specjalne filtry gwarantujące oczyszczanie z pyłków i alergenów.
  • komfort cieplny – szczelne przegrody, solidne ocieplenie i nowoczesna stolarka okienna w domach na "OSIEDLU SIELANKA" to pewność wysokiego komfortu cieplnego. Nasze domy energooszczędne mają minimalną utratę ciepła co znacząco przekłada się na koszt eksploatacji nieruchomości. Każdy nowy dom na "OSIEDLU SIELANKA" w Tarnowskich Górach to pewność, że domowy budżet nie ucierpi w czasie sezonu grzewczego.

"OSIEDLE SIELANKA" oferuje domy szeregowe, wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej, które będą dla każdego Klienta świetną inwestycją. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Nowoczesny dom w miejscowości Tarnowskie Góry to miejsce, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym biurze w celu dokładniejszego przedstawienia zalet "OSIEDLA SIELANKA". Pozwól sobie na sielankowe życie i wybierz nasze wyjątkowe domy do sprzedania!

Powrót na górę

Apartamenty z ogródkiem 2023 rok

Apartamenty z ogródkiem 2023 rok

Powierzchnia 80,8 m². Poziom: parter. Ogródek - nawet 989 m2.
2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu. GOTOWOŚĆ IV kwartał 2023 - I kwartał...

Czytaj więcej

Apartamenty z balkonem 2023 rok

Apartamenty z balkonem 2023 rok

Powierzchnia 90,4 m². Poziom: piętro. Balkon o pow. 13,7 m2.
2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu. GOTOWOŚĆ IV kwartał 2023 - I kwartał...

Czytaj więcej

Parterowy dom 144 m²

Parterowy dom 144 m²

Energooszczędne, parterowe domy z dużymi garażami dla 2 aut + część gospodarcza. Stan deweloperski w wersji "KOMFORT+" Bez prowizji, podatku PCC i...

Czytaj więcej

Piętrowy dom 176 m²

Piętrowy dom 176 m²

Energooszczędne domy wolnostojące. Stan deweloperski w wersji "KOMFORT+". Żadnych prowizji, podatku PCC i wykupowania części wspólnych ! Gotowość: Ii kwartał 2023 roku. Ostatni! Możliwość zakupu...

Czytaj więcej

Działki budowlane

Na osiedlu w Tarnowskich Górach oferujemy uzbrojoną działkę budowlaną do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nr ewidencyjny: 4660/8 Powierzchnia:...

Czytaj więcej