TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Oferta dla Polonii !

Nasza oferta skierowana jest również do rodaków aktualnie przebywających poza krajem, ale poszukujących nowego, energooszczędnego domu na Śląsku. Wśród mieszkańców "OSIEDLA SIELANKA" mamy, sukcesywnie się powiększającą, grupę tego typu klientów. Realizacja ich oczekiwań pozwoliła wypracować efektywny sposób współpracy i wymiany informacji, minimalizujący konieczność Państwa przyjazdów w trakcie realizacji budowy wybranego domu.

Dzięki poczcie elektronicznej możemy dostarczyć Państwu wszelkie materiały, konieczne do zaprojektowania wnętrza własnego domu. O postępie prac na budowie będziecie na bieżąco informowani dzięki przesyłanej dokumentacji zdjęciowej. Wszelkich uzgodnień, zmian, aprobaty dokonamy za pośrednictwem maila.

Upoważnione przez Państwo osoby mogą na miejscu, w trakcie realizacji wybranego domu, po uprzednim umówieniu, odwiedzać teren budowy i oglądać postęp prac.

Tak naprawdę Państwa obecność wskazana jest tylko dwukrotnie - przy podpisaniu wstępnych umów (rezerwacyjnej i deweloperskiej) i aktu przenoszącego własność domu i działki. Jednak nawet to nie jest konieczne, ponieważ możliwe jest również podpisanie wymienionych dokumentów przez Państwa pełnomocników prawnych przebywających na miejscu, w kraju.

W przypadku czasowo ograniczonych możliwości pobytowych w kraju, dopasujemy się do Państwa terminów, spotykając się również w dni wolne od pracy.

Odległość nie jest przeszkodą, aby zostać właścicielem nowego, energooszczędnego domu na "OSIEDLU SIELANKA" !

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę