TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Procedura zakupu

Zakup domu, z racji wagi tej decyzji, zawsze jest związany z dużym stresem i zaangażowaniem całej rodziny. Postaramy się maksymalnie pomóc i ułatwić podjęcie ŚWIADOMEJ decyzji o zostaniu mieszkańcami "OSIEDLA SIELANKA".
Odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Im więcej pytań tym lepiej, ponieważ oznacza to ŚWIADOMY wybór i zakup! Dzięki temu mamy pewność, że Państwa wybór jest przemyślany, a w efekcie końcowym, będziemy mieli kolejnych zadowolonych klientów polecających "OSIEDLE SIELANKA" swojej rodzinie i znajomym.

Procedura zakupu domu będącego w trakcie budowy:

I. Dokładne poznanie oferty.

 1. Zapoznanie się z informacjami zawartymi w serwisie www.osiedlesielanka.pl, co pozwoli przygotować pierwszą porcję pytań do nas.
 2. Kontakt z nami, telefoniczny lub mailowy, umówienie spotkania w biurze, na terenie osiedla.
 3. Spotkanie i omówienie interesujących Państwa tematów, pokazanie osiedla i dostępnych, w danym okresie, domów. Na podstawie dotychczasowych kontaktów prosimy o zarezerwowanie 1,5 do 2 godzin na spokojne zapoznanie się z ofertą "OSIEDLA SIELANKA".
 4. Czas na rodzinne narady, dyskusje i zadawanie nam kolejnych porcji pytań.

II. Rezerwacja domu: "Umowa Czasowej Rezerwacji", "Prospekt Informacyjny". 

 1. Uzgodnienie ostatecznych warunków zakupu, harmonogramu płatności itp. Dopasowujemy całość do Państwa możliwości i terminów. Każdy klient jest traktowanie indywidualnie, ustalenia szczegółów zakupu wybranego domu dopasowujemy do Państwa możliwości.
 2. Podpisanie "Umowy czasowej rezerwacji na czas określony".
 3. Wpłata opłaty rezerwacyjnej. Dom zostaje zdjęty z oferty handlowej i zatrzymujemy realizację standardowego stanu deweloperskiego aby nie narażać Państwa na niepotrzebne koszty przeróbek już wykonanych prac.
 4. Okres rezerwacji przeznaczony jest na m.in. uzgodnienie indywidualnych zmian wnętrza Państwa domu, uzgadnianie procedur kredytowych itp.. Jesteście już objęci naszą opieką i bezpłatną pomocą najlepszych specjalistów od kredytów hipotecznych!
 5. Prosimy również o wykorzystanie okresu rezerwacji do zapoznania się z ustawowymi dokumentami ("Prospekt Informacyjny" z załącznikami) otrzymanymi przy dokonaniu rezerwacji. Możemy spokojnie omówić np. zapisy "Umowy Deweloperskiej", której wzór stanowi jeden z załączników "Prospektu Informacyjnego", aby akt notarialny przebiegł szybko i sprawnie, a Państwo mogli spokojnie złożyć pod nim swoje podpisy, w pełni rozumiejąc i akceptując treść "Umowy Deweloperskiej".

III. Umowa Deweloperska.

 1. Podpisanie "Umowy Deweloperskiej", w formie aktu notarialnego.
 2. Zwrot wpłaconej opłaty rezerwacyjnej.
 3. Wpłata na indywidualny, bankowy, zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy, pierwszej transzy należności. Bank przyjmuje przekazane środki w depozyt ale do czasu zrealizowania umowy dalej jesteście ich właścicielem. 
 4. Wpisanie do księgi wieczystej nieruchomości Państwa roszczenia zawarcia transakcji. 

IV. Budowa wybranego domu.

 1. Realizacja budowy Państwa domu uwzględniająca ewentualne zmiany, uzgodnione i zaakceptowane do realizacji.
 2. Zakończenie budowy domu i formalne zgłoszenie zakończenia prac budowlanych do właściwego Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
 3. Odbiór z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego formalnego dokumentu stwierdzającego "przyjęcie bez uwag zawiadomienia o zakończeniu budowy".
 4. Odbiór techniczny domu przez klientów, potwierdzony spisaniem formalnego protokołu.
 5. Przekazanie kluczy.

V. Przeniesienie własności domu i działki.

 1. Wpłata końcowej transzy należności za dom oraz ewentualne prace dodatkowe.
 2. Podpisanie, w formie aktu notarialnego, aktu przeniesienia własności działki wraz z wybudowanym domem. W momencie podpisania dokumentów stajecie się ich właścicielem.
 3. Zwolnienie przez bank całej wpłaconej należności i przekazanie do dyspozycji dewelopera. Dopiero w tym momencie, po przekazaniu do banku oryginału odpisu aktu przenoszącego, uzyskujemy dostęp do wpłaconych środków finansowych.
 4. Przekazanie dokumentacji powykonawczej, instrukcji obsługi zainstalowanych urządzeń. 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę