TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Pierwszy dach pokryty

Pierwszy dach pokryty

"OSIEDLE SIELANKA" 23.08.2011

Nareszcie można zobaczyć jak będą wyglądały dachy energooszczędnych domów osiedla "SIELANKA". Kończą się prace przy zewnętrznym pokryciu dachu domu S129/1. Panel dachowy Lambda, o którym więcej piszemy w dziale "Technologie - pokrycia dachowe", nie tylko efektownie prezentuje się na dachu, ale również daje spokój jego mieszkańcom - 30 lat gwarancji, wynikającej z zabezpieczenia unikalną powłoką klasy Premium - Colorcoat HPS200 Ultra®, jest jednym z jego atutów.

W wnętrzach układana jest instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperacją - to kolejny element energooszczędnej układanki domów "OSIEDLE SIELANKA". Producent deklaruje odzyskanie do 96% ciepła z usuwanego, zużytego powietrza. Również jego wymiana i obieg w cały domu jest nieporównywalnie sprawniejszy niż w przypadku standardowej wentylacji grawitacyjnej. A dla osób z alergiami związanymi z pyleniem traw, roślin jest to rozwiązanie bezcenne ze względu na możliwość założenia filtrów klasy HEPA i życie w przestrzeni wolnej od alergenów.

Jednocześnie przybywają kolejne piętra i dachy, a budowa kanalizacji sanitarnej jest realizowana zgodnie z planem i harmonogramem.

Powrót na górę