TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Nowa oferta-dodatkowe domy

Nowa oferta-dodatkowe domy

"OSIEDLE SIELANKA" 27.01.2012

 Zima wstrzymała prace zewnętrzne, ale domy są już na takim etapie realizacji, że spokojnie możemy wykonywać prace realizujące stan deweloperski w środku. Klienci z niecierpliwością czekają na pierwsze odbiory i rozpoczęcie prac wykończeniowych. Przekazywanie ukończonych stanów deweloperskich wnętrz rozpoczniemy już w przyszłym miesiącu.

Prace ziemne i wykonanie części ogrodzeń zewnętrznych pokazały rzeczywistą wielkość przyszłych ogrodów i działek. Standardy "OSIEDLA SIELANKA" dają faktyczną przestrzeń - Państwa działki to nie mniej niż 630 m2 i teraz to widać. A co będzie gdy wszystkie się zazielenią i zmienią w ładne ogrody !

Korzystając z dotychczasowej pogody zrealizowaliśmy część prac przy kolejnych energooszczędnych domach "OSIEDLA SIELANKA", które powiększyły naszą ofertę I-go etapu. Wykonaliśmy stan zamknięty 16-tego domu formatu S129 i postawiliśmy ściany parteru kolejnych 3-ch domów formatu S161 - dotychczas wybudowana piątka została już sprzedana.

Zupełną nowością w naszej ofercie są domy formatu S186. Jest to dotychczasowa 161, ale z garażem na dwa samochody i dużą działką.

Przygotowaliśmy solidne fundamenty pod szybki start prac na wiosnę.

Wszystkie nowe domy, jak widać na zdjęciach, są jeszcze na takim etapie realizacji, że decydując się na zakup w tym okresie, macie Państwo pełną swobodę w uzgadnianiu dedykowanych rozwiązań ich wnętrz.

Pamiętajcie - koszt i zakres indywidualnych zmian zależy od stanu zaawansowania budowy danego domu.

Im szybsza decyzja o zakupie, tym niższe koszty i więcej możliwości !

Więcej w tej kategorii: « Gotowe podjazdy Gaz, prąd w domach ! »
Powrót na górę