TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Gaz, prąd w domach !

Gaz, prąd w domach !

"OSIEDLE SIELANKA" 16.02.2012

Domy sa już podłączone do prądu i gazu. Żadne prowizorki, rozwiązania tymczasowe - pełne, docelowe instalacje odbiorcze z licznikami.

Dzięki temu, niezależnie od aury i zimowych temperatur, możemy dokończyć prace wewnątrz budynków. Pod koniec bieżącego miesiąca będziemy mieli kompletnie wykończone wnętrza - w stanie dewloperskim.

Na wiosnę dokończymy elewacje i otoczenie zewnętrzne - zarówno bezpośrednio przy domach jak i wszystkie elementy infrastuktury - drogi, oświetlenie uliczne, chodniki, ścieżki rowerowe. Przypominamy, że aktualnie budynki mają wykonany podkłady pod elewacje - to nie jest końcowy wygląd !

Nasi mieszkańcy wprowadzą sie do kompletnie urządzonego I-go etapu "OSIEDLA SIELANKA", a nasi wykonawcy pożegnają się z tą częścia osiedla.

Spokój mieszkańców zapewni zakaz wjazdu dla wszelkich ciężkich pojazdów.

Zima rozkręciła się w najlepsze, ale wbrew pozorom to bardzo dobry okres, aby spokojnie spotkać się i omówić Państwa przyszłość na "OSIEDLU SIELANKA". Stan realizacji domów, które uzupełniły naszą ofertę w styczniu 2012, pozwala wprowadzić indywidualne zmiany przy minimalnych kosztach. Decydując się na zakup w tym okresie, macie Państwo pełną swobodę w uzgadnianiu dedykowanych rozwiązań ich wnętrz.

Pamiętajcie - koszt i zakres indywidualnych zmian zależy od stanu zaawansowania budowy danego domu.

Im szybsza decyzja o zakupie, tym niższe koszty i więcej możliwości !

Powrót na górę