TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Powrót do prac na zewnątrz, wnętrza gotowe

Powrót do prac na zewnątrz, wnętrza gotowe

"OSIEDLE SIELANKA" 09.03.2012

Korzystając z aury wracamy do prac na zewnątrz - trwa przygotowanie frontu robót, a tam, gdzie stan gruntu na to pozwala, rozpoczeliśmy wykonywanie kolejnych prac brukarskich. Pogoda pozwoliła również ruszyć z pracami przy nowych budynkach etapu "I B".

Domy z etapu "I A" są wykańczane w środku, trwaja procedury odbiorcze i uruchomienia wszystkich instalacji. Część klientów poprosiła o umożliwienie wykonania wcześniejszych odbiorów wnętrz domów, aby ich ekipy wykończeniowe mogły przystąpić do prac w środku. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie domy "OSIEDLA SIELANKA" już są podłączone do prądu i gazu, co pozwala uruchomić zarówno ogrzewanie jak i pozostałe instalacje wewnętrzne, a instalacje elektryczne mają biały osprzęt. W pierwszej kolejności uruchamiamy ogrzewanie i wentylację mechaniczną. Dzięki temu domy są już ciepłe i suche. Tak przygotowane wnętrza sukcesywnie przekazujemy klientom - w środku mają wykonany pełny stan deweloperski.

Przypominamy, że stan realizacji domów, które uzupełniły naszą ofertę w styczniu 2012, pozwala wprowadzić indywidualne zmiany przy minimalnych kosztach. Decydując się na zakup w tym okresie, macie Państwo pełną swobodę w uzgadnianiu dedykowanych rozwiązań ich wnętrz. Koszt i zakres indywidualnych zmian zależy od stanu zaawansowania budowy danego domu.

Im szybsza decyzja o zakupie, tym niższe koszty i więcej możliwości !

Więcej w tej kategorii: « Gaz, prąd w domach ! Brukowania »
Powrót na górę