TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Brukowania, ulica, elewacje, nowy etap !

Brukowania, ulica, elewacje, nowy etap !

"OSIEDLE SIELANKA" 11.04.2012

Wiosna na "OSIEDLU SIELANKA" to powrót do intensywnych prac i początek kolejnego, II-go etapu !

Powstają kolejne metry chodników, już po obydwóch stronach przyszłej ulicy i dodatkowo szeroka ścieżka rowerowa. Tak, to nie pomyłka - ten szeroki pas dwukolorowej kostki, to nie jest jezdnia, a tak można sądzić widząc jego szerokość, lecz chodnik z miejscem dla rowerzystów ! Na większości współczesnych osiedli, tak szeroki pas przeznacza się tylko pod drogi, a u nas tyle przewidzieliśmy dla pieszych i rowerzystów. To kolejne rozwiązanie realizujące podstawowy priorytet "OSIEDLA SIELANKA" - "PRZESTRZEŃ i WYGODA".

I proszę się nie obawiać - o jezdni nie zapomnieliśmy. Powstaje już od tylnego końca I-go etapu. Widać już gotowy fragment odcinka pieszo-jezdnego, najwęższego typu naszych dróg, służącego dojazdowi do lokalnych części "OSIEDLA SIELANKA".

Kolejny dom typu S129 ma gotową elewację, a domy, które doszły do oferty w styczniu tego roku, mają już gotowe ściany i pora na konstrukcję pierwszego dachu.

Tymczasem przygotowaliśmy teren pod realizację kolejnego, II-go etapu "OSIEDLA SIELANKA". Na tym miejscu będą powstawać nowe domy - zarówno dotychczasowe formaty jak i ich modyfikacje - wersje typu S129 w zabudowie bliźniaczej lub bez garaży. Będą również zupełne nowości - segmenty szeregowe typu typu Sz119 . Więcej informacji w dziale "Oferta" .

Proszę pamiętać - wszystkie nasze projekty udostępniają możliwość indywidualnych modyfikacji każdego typu domu. Ich zakres i koszt realizacji zależy od etapu budowy wybranego domu w momencie zlecenia indywidualnych zmian, realizujących Państwa potrzeby i wymagania. Część możliwych zmian, zleconych przed ich wykonaniem w wersji standard, będzie zrealizowana bez żadnych dodatkowych kosztów !

Dlatego im szybsza decyzja o zakupie, tym niższa cena domu i więcej możliwości !

Powrót na górę