TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Sielankowe otoczenie

Sielankowe otoczenie

"OSIEDLE SIELANKA" 19.05.2012

Nasze "sielankowe otoczenie".

Lokalizacja "OSIEDLA SIELANKA" to perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury Tarnowskich Gór, a dzięki układowi komunikacyjnemu i bliskości węzła autostradowego "Zabrze-Północ" (Wieszowa) , ok. 15 min. jazdy od osiedla, do całego Górnego Śląska. Bezpośrednio przy osiedlu mamy wyłącznie drogi lokalne, co wyklucza uciążliwości wynikające z mieszkania przy ruchliwej drodze, stacji benzynowej itp. rozwiązaniach, których obecność "pod oknami" jest dokuczliwa.

Teren na którym realizujemy projekt nie był obszarem działalności przemysłowej, jest wolny od szkód górniczych, zanieczyszczeń, i innych tego typu problemów, tak często występujących w naszym regionie. Mieszkańcy Śląska dobrze znają dziwne lokalizacje różnych osiedli, które powstały lub powstają, na terenach które jeszcze niedawno były poddane działności przemysłowej, miały zakazy zabudowy lub są byłymi hałdami kopalnianymi. U nas nie znajdziecie Państwo tego typu historii.

Nasze bezpośrednie sąsiedztwo to duża ilośc zagajników, lasków i teren ogródków działkowych. Jak widać na zdjęciach cała zabudowa okolicy to niskie domy jednorodzinne.

Większość widocznych lasków znajduje się na naszych terenach i docelowo będą obszarami rekreacyjnymi. Zadrzewienie zostanie uporządkowane, usuniemy samosiejki i ustawimy ławki wraz z innnym elementami rekreacji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Wiecej o lokalizacji w dziale "OPIS OSIEDLA"

Powrót na górę