TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Końcówka I-go etapu, budowa II-go.

Końcówka I-go etapu, budowa II-go.

"OSIEDLE SIELANKA" 25.08.2012

Dobiegają końca prace przy I-szym etapie budowy "OSIEDLA SIELANKA". Ta część osiedla staje się już normalnym, "sielankowym" miejscem zamieszkania.

Większość domów jest już przez klientów odebrana i prawnie są ich własnością. Trwają prace wykończeniowe, a w dwóch domach klienci już zamieszkali. Ulice otrzymały oficjalne, administracyjne nazwy, Szafranowa i Miętowa, więc można dopełnić obowiązków meldunkowych.

Zakończyliśmy zewnętrzne prace budowlane, pozostały 2 elewacje domów stawianych w tym roku. Stoją już osiedlowe lampy uliczne, wykonywane na nasze zamówienie, specjalnie dobrane do całości projektu. Finalnym akcentem będzie zabranie tymczasowych słupów oświetleniowych, które przeniosą się, w ślad z robotnikami, na kolejny, drugi etap naszej inwestycji.

Tu nastanie cisza i spokój.

A na II-gim etapie trwają prace przy szeregówkach, bliźniakach i kolejnych domach wolnostojących.

I znowu, od początku - wykonywanie fundamentów, ich ocieplanie, zasypywanie piaskiem, wylewanie płyt fundamentowych i stawianie kolejnych ścian.

Ostatnie "wolne" domy, I-go etapu stoją gotowe i czekają na decyzje klientów zainteresowanych ich nabyciem. Domy II-go etapu, przy ul. Rumiankowej, będą przekazywane w pierwszej połowie przyszłego roku.

A że okolica jest naprawdę "sielankowa" to widać po naszych gościach, odwiedzających teren bezpośrednio przy osiedlu "SIELANKA". Cisza, spokój tylko ptaki i ....

Powrót na górę