TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Zieleń I-go etapu

Zieleń I-go etapu

"OSIEDLE SIELANKA" 10.11.2012

Pierwszy etap budowy "OSIEDLA SIELANKA", dzięki naszej wspólnej pracy z mieszkańcami, staje się coraz bardziej zielony, można powiedzieć: sielankowy. Zleciliśmy nasadzenia drzew i krzewów w części wspólnej, a mieszkańcy zagospodarowują otoczenie swoich domów.

Wszystkie domy pierwszego etapu mają już wykonane elewacje, a pierwszy z dwóch domów z podwójnymi garażami, typ S186, jest na ukończeniu i za moment będzie przekazywany klientom.

W segmentach szeregowych rozpoczęto wstawianie okien, a wzdłuż całej, przyszłej ulicy Rumiankowej, układana jest kanalizacja i cała infrastruktura - sieci wodne, gazowe, prądowe i tele-informatyczne.

"OSIEDLE SIELANKA" to m.in. przestrzeń i wygoda. Nasz projekt szeregówek pokazuje, że tego typu zabudowa nie musi wiązać sie z uczuciem klaustrofobi, koniecznością parkowania na ulicy, czegokolwiek większego od fiata 500, z powodu nienormalnych, za małych garaży, "kopertowych" trawniczków, szumnie nazwanych ogródkam i tym podobnych rozwiązań.

Przyszłym mieszkańcom szeregówek oferujemy funkcjonalność, pełne wymiary wszystkich pomieszczeń, łącznie z garażami oraz przestrzeń pomiędzy domami - segmenty zwrócone są do siebie ogródkami dzięki czemu, w przyszłości, powstanie zwarty zespół zieleni.

Powrót na górę