TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Platynowe standardy

Platynowe standardy

"OSIEDLE SIELANKA" 17.11.2012

Platyna kojarzy się zwykle z najwyższą jakością. "OSIEDLE SIELANKA" na każdym kroku pokazuje, że w swojej grupie cenowej jest swoistą "platyną" na rynku ofert deweloperskich. Przykładem najwyższej jakości i standardów z zachowaniem umiaru cenowego.

Ciągle szukamy nowych rozwiązań dających konkretne korzyści naszym klientom. Korzyści realnych, przeliczanych na faktyczne oszczędności.

Stąd m.in nasz nowy standard wyposażenia - pakiet "Platinium". Jego elementy to m.in. ocieplenie domu grafitowym styropianem - specjalna wersja, o najlepszych parametrach izolacji - współczynnik przewodzenia ciepła (λ) 0,033-0,032. To również przeszklenia, które w wersji "Platynowej" zamontowane są w sześciokomorowych profilach okiennych Ideal 8000, produkcji ALUPLASTU, z trójszybowymi oknami uzupełnionymi "ciepłą ramką". Dzięki temu okna mają współczynnik "U" na poziomie 0,5, a nie 1,1.

Profile, w uznaniu ich jakości i zalet konstrukcji, otrzymały ZŁOTE MEDALE targów BUDMA i Windoor-tech

Pakietu "Platinium" to oferta dla poszukujących domów w najwyższych standardach energooszczędności. Zdecydowanie wyższych od oferowanych w nowych domach, za porównywalną cenę, standardowych projektach deweloperskich.

Pełnowymiarowe garaże szeregówek, odległości pomiędzy domami, cała infrastruktura "OSIEDLA SIELANKA" to również nasze platynowe wyróżniki.

A że to wszytko jest faktycznie realizowane, a nie tylko obiecywane, świadczą zdjęcia, dokumentujące postępy prac, które możecie Państwo oglądać na naszym fotoblogu. Poniżej fotografie w/w elementów pakietu "Platinium", widok na przyszłą zieloną strefę (zwarty zespół ogródków) segmentów szeregowych, widok z wyjścia do ogrodu segmentu szeregowego, pokazujący przestrzeń pomiędzy budynkami, powstające garaże szeregówek, a na koniec przyszła ulica Rumiankowa. Większość uzbrojenia już wykonana.

Powrót na górę