TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Pierwsze śniegi kolejnej zimy

Pierwsze śniegi kolejnej zimy

"OSIEDLE SIELANKA" 08.12.2012

Mamy za sobą pierwszy śnieżny tydzień kolejnej zimy "OSIEDLA SIELANKA".

W porównaniu do ubiegłorocznej jest zdecydowanie ładniej i rodzinnie, a to za sprawą naszych miłych klientów, którzy już mieszkają na osiedlu. Weekendowe dni wypełnia już osiedlowy ruch i gwar dzieci bawiących się na śniegu lub "zaprzęgających" swoich ojców do ciągnięcia sanek (niestety nie możemy tego pokazać chroniąc prywatność naszych mieszkańców).

To juz normalnie funkcjonująca część "OSIEDLA SIELANKA", z taką atmosferą o jakiej myśleliśmy, tworząc cały projekt - rodzinnego miejsca do życia w "Sielankowej" przestrzeni. Najpiękniejszego miejsca do zamieszkania na Śląsku.

Tymczasem na budowie II-go etapu trwają prace zarówno przy infrastrukturze jak i w budynkach.

Jeden z 6-cio segmentowych szeregów jest już ocieplony i w jego wnętrzu możemy spokojnie realizować wszelkie prace. Jego pierwsze segmenty są już wytynkowane. W drugim jesteśmy na etapie m.in. wstawiania okien. Tu zakres prac będzie regulować "Pani Zima". Współczesne dodatki do materiałów budowlanych pozwalają prowadzić prace w temperaturach poniżej "0", jednak wymaga to ścisłego przestrzegania procedur. W tym wypadku niezastąpioną osobą jest nasz Kierownik Budowy. Jego wieloletnie doświadczenie praktyczne i olbrzymia wiedza fachowa gwarantuje właściwy efekt końcowy.

Powrót na górę