TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Zimowy styczeń 2013

Zimowy styczeń 2013

"OSIEDLE SIELANKA" 19.01.2013

Styczeń 2013 roku na budowie II-go etapu "OSIEDLA SIELANKA" to okres intensywnych prac wewnątrz budynków. Na zewnątrz pracujemy, ale tu już mocno jesteśmy uzależnieni od pogody.

Przygotowaliśmy fundamenty kolejnych domów, aby móc szybko i sprawnie ruszyć z nimi na wiosnę, a w budynkach gdzie wyszliśmy już "ponad ziemię", jeśli tylko jest to możliwe technologicznie, stawiamy ściany i dążymy do zrealizowania stanów surowych zamkniętych - tak jak w szeregach. Tu już spokojnie możemy pracować wewnątrz, niezależnie od temperatur - przemysłowe nagrzewnice szybko doprowadzają ich wnętrza do temperatur koniecznych dla tego typu prac.

A w domach I-go etapu cichy, spokojny sobotni zimowy poranek.

Temperatura powietrza -8o C, więc wszystkie piece grzeją, a niebo nad domami czyste, żadnych nieprzyjemnych widoków ciemnych, często zółtych, dymów z kominów, żadnego nieprzyjemnego zapachu unoszącego się w powietrzu.

"OSIEDLE SIELANKA" to m.in. czyste powietrze dzięki gazowem ogrzewaniu, z wykorzystaniem najnowocześniejszego typu pieców gazowych - kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania.

Tu nie ma sąsiadów, gromadzących przez cały rok wszystko co się pali i da wcisnąć do pieca, aby później być dumnym, ze swojej "zaradności" i "oszczędności", spalając te wszelkiego rodzaju śmieci i zatruwając powietrze całej okolicy.

Dla lubiących ciepło "domowego ogniska", tak bardziej dosłownie, domy wolnostojące i skrajne szegmenty szeregowe, oferują w standardzie deweloperskim gotową instalację do podłączenia kominka.

Powrót na górę