TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

II-gi etap po zimie

II-gi etap po zimie

"OSIEDLE SIELANKA" 16.03.2013

Słoneczna końcówka zimy pokazuje, że bynajmniej nie zapadliśmy w "sen zimowy" i nie tylko w środku, ale również na zewnątrz widać duży postęp prac.

Przestrzeń i przyszła jakość otoczenia Państwa domów to kluczowe standardy "OSIEDLA SIELANKA", dobrze znane naszym mieszkańcom I-go etapu, kontynuowane są również w II-gim etapie

Trwają prace przy realizacji naszych ulic osiedlowych - przedłużenia ul. Szafranowej i wykonanania całej ul. Rumiankowej - przeznaczonej wyłącznie dla obsługi dojazdu do domów tylko tego etapu. Już teraz widać, ile miejsca przewidzieliśmy na wygodną komunikację, tworząc jednocześnie komfortową przestrzeń pomiędzy domami. 

W czasie zimy m.in wykonaliśmy stany surowe naszych nowości II-go etapu - dwóch formatów domów w zabudowie bliżniaczej: S129B oraz parterowych S90B. Charakterystyczną cechą naszego rozwiązania jest brak wspólnych ścian części mieszkalnych, które są oddalone od siebie. Domy połączone są tylko swoimi częściami gospodarczymi i garażem (S129B) lub wiatrołapem (S90B). 

Segmenty szeregowe, również nowa oferta, wprowadzone w II-gim etapie, są po wykonaniu stanów surowych zamkniętych i dużego zakresu pozostałych prac - zarówno na zewnątrz jak i w środku.

Więcej w tej kategorii: « Platynowe ciepło Deszczowe lato »
Powrót na górę