TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Sobota na "Sielance"

Sobota na "Sielance"

"OSIEDLE SIELANKA" 20.07.2013

Na pierwszym etapie, w większości już zamieszkałym, przeprowadzane są prace konserwacyjne terenów zielonych. Fachowcy m.in. usuwają zbędne samosiejki i sprawdzają stan nowych nasadzeń. Opiekunem naszych terenów zielonych są profesjonaliści z sąsiednich Zbrosławic - "Ogrody Drama". Dbają, pielęgnują tereny wspólne, a na zlecenie klientów również urządzają ogrody przy domach.

Na drugim etapie spokój i cisza.  Jednak w tygodniu prace są intensywnie prowadzone, co doskonale widać po zmieniającym się otoczeniu. Tam gdzie parę dni temu stały palety z pustakami, teraz stoją ściany, a gdzie indziej przybyły piętra i powstają szkielety dachów. Inne domy mają kolejne elewacje, a w części wykonujemy prace końcowe, głównie na zewnątrz.

Jak widać, pomimo kryzysu, można naprawdę szybko i sprawnie realizować projekty deweloperskie.  Jeśli projekt jest ciekawy i podoba się, a chyba tak jest skoro mamy tak dużą ilość już sprzedanych domów, to kryzys nie jest przeszkodą. Aktualnie możemy zaoferować 5 typów domów, o powierzchni od 94 do 161 m2 , z terminami odbioru od sierpnia 2013 do kwietnia 2014, na warunkach i cenach maksymalnie dopasowanych do Państwa potrzeb i możliwości. Cieszymy się, że nasza oferta tak bardzo podoba się Państwu i ma tak dobre opinie, o czym świadczy coraz większa grupa klientów trafiająca z polecenia aktualnych i przyszłych mieszkańców. Dziękujemy.

 

 

Powrót na górę