TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Końcówka pracowitego lata

Końcówka pracowitego lata

"OSIEDLE SIELANKA" 25.08.2013

Dla większości naszych klientów właśnie kończą się wakacje i czas urlopów. Na "SIELANCE" był to okres intensywnych prac. Pomimo trwającego kryzysu i okresu wakacyjnego, przybywa nam umów i przyszłych mieszkańców. Oferta znalazła Państwa uznanie i okres zastanawiania się na decyzją o zakupie jest coraz krótszy - coraz częściej umowy są podpisywane po dwóch, trzech wizytach, nierzadko w okresie 1 tygodnia. Dobra opinia, wysoka jakość "Sielankowych" standardów, widoczny postęp prac i coraz mniejsza ilość dostępnych domów niewątpliwie pomagają w podejmowaniu pozytywnych decyzji.

Segmenty szeregowe przekonują do siebie m.in. jakością wnętrz i przestrzenią - wg. Państwa opinii wręcz "niesamowitą w stosunku do innych ofert" tego typu domów. Szczerze mówiąc, najlepszymi i najszybciej decydującymi się klientami są osoby które już znają rynek i widziały co jest oferowane. Z Państwa informacji wiemy, że standardem przy tego typu zabudowie są ciasne wnętrza, maleńkie działki, często na przysłowiowe "dwa kroki" i bardzo bliska sąsiednia zabudowa. Po takich ofertach "efekt SIELANKI" potrafi być piorunujący - nierzadko głośne "woooow !" potrafi się spontanicznie wyrwać w trakcie pierwszych odwiedzin. 
 Na elewacjach segmentów 1-12 pozostało zakończyć montaż szklanych barierek, zabezpieczających balkonowe przeszklenia sypialni i łazienek pięter. Szafki gazowe są już wstępnie założone i czekają na realizację osłon, w których będą osadzone, a za którymi będzie miejsce na kosze z posegregowanymi odpadkami. Tam gdzie jeszcze niedawno "wiły się" wyprowadzenia instalacji c.o., z ich niesamowitymi otulinami (każdy oglądający wypytywał o nie), są już uporządkowane wnętrza, czekające na odbiór przez klientów. Dzięki ogrodzeniom każdy może się przekonać jak duże działki oferują nawet wewnętrzne segmenty - 280 m2 , 19 m od ściany domu do granicy działki (co na zdjęciach trudno pokazać bez punktu odniesienia), to nasz standard II-go etapu. Z tego typu zabudowy pozostało już ostatnie 6 segmentów, 12 jest już sprzedanych.

Parterowe bliźniaki również cieszą się Państwa zainteresowaniem - z oferowanych 8 pozostały już tylko 2. Wśród licznych możliwych modyfikacji często zlecane jest brukowanie ich miejsc parkingowych. Dzięki wielkości ich działek, ponad 500 m2 , możliwe jest również powiększenie miejsc parkingowych pod większą ilość samochodów - w standardzie dla dwóch aut. 
Piętrowe bliźniaki oferują, poza większą powierzchnią mieszkalną, garaż i wybrukowane miejsca na podjeździe - w standardzie deweloperskim.

Mamy już pierwszy, kompletnie urządzony dom II-go etapu. W jego realizacji brała udział "nasza" "SIELANKOWA" projektantka wnętrz - jej kolejna praca na osiedlu, która zakończyła się podziękowaniami za kontakt z Panią Agnieszką.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą - coraz mniej dostępnych domów !
Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na osiedlu.

 

 

Powrót na górę