TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Sielankowy dzień

Sielankowy dzień

"OSIEDLE SIELANKA" 29.03.2014

Wiosenna, "SIELANKOWA" sobota - mglisty poranek, słoneczny dzień i pogodny wieczór.

Mieszkańcy I-go etapu, w większości już dawno zadomowili się w nowym miejscu zamieszkania, a otoczenie ich domów jest coraz ładniejsze i wypielęgnowane. Wkładają dużo pracy i zaangażowania w stworzenie kompozycji ogrodowych, a efekty końcowe przyciągają uwagę. Coraz więcej zadbanej zieleni wokół domów, ale nie tylko. "Sielankowe" domy to, jak się w praktyce okazuje, nie tylko zieleń na zewnątrz, ale również doskonałe warunki dla roślin wewnątrz domów. Mieszkańcy zauważyli, że bardzo dobrze i intensywnie rozwijają się wszelkie rośliny, kwitną nawet kwiaty, które w starych miejscach zamieszkania nigdy nie wypuszczały pąków. To niewątpliwa zasługa i potwierdzenie zalet wentylacji mechnicznej z rekuperacją - wnętrza są dobrze wentylowane, bez przeciągów, dzięki temu panuje w nich mikroklimat sprzyjający rozwojowi wszelkich roślin.

II-gi etap to zarówno nasze finalne prace przy ostatnich domach tego etapu, jak i prace wykończeniowe prowadzone przez naszych mieszkańców wewnątrz odebranych domów. Część domów, które przekazywaliśmy naszym klientom od listopada 2013, jest już zamieszkała. Tempo prac wykończeniowych było "piorunujące", a przygotowanie klientów do ich realizacji i sprawność przeprowadzenia imponująca. Tu prace ogródkowe dopiero się zaczną.

III-ci etap, dzięki braku zimy, jest mocno przyśpieszony. Pogoda pozwoliła na szybką i sprawną realizację prac przy domach. Praktycznie powstały juz wszystkie ściany parterów, a część domów ma już gotowe dachy. Widać przestrzeń przyszłej ulicy Jaśmionowej i odległości pomiędzy budynkami - wszystkie "SIELANKOWE" standardy zostały zachowane. Przekazywanie gotowych domów planujemy od września 2014 roku.

Każdy kolejny etap realizacji "OSIEDLA SIELANKA" wprowadza nowości w naszej ofercie - to efekt słuchania i spełniania oczekiwań naszych klientów. W tym etapie, poza sprawdzonymi i lubianymi formatami S129 i 186, oferujemy również domy typu S129 w wersji z podwójnym garażem - typ B150, oraz zupełną nowość: dom typu C119. To, w nomenklaturze budowlanej, segmenty szeregowe, ale w nietypowej formie - wszystkie segmenty tej zabudowy są narożnymi. Nazwaliśmy je "podwójnymi bliźniakami" - ich wygląd najczęściej budzi takie skojarzenia.  Nowością były również parterowe domy, takie jak w II-gim etapie, ale uzupełnione o garaż - typ B103. Były, ponieważ po rozpoczęciu sprzedaży III-go etapu wszystkie zostały momentalnie sprzedane. Nawet nie nie było jeszcze przysłowiowych "dziur w ziemi". Kolejne w IV etapie.

Zapada zmierzch i na całym osiedlu zapalają się sielankowe lampy. To ważny element bezpieczeństwa naszych mieszkańców i komfortu osiedla. Jego brak jest natychmiast zauważalny - dwudniowa awaria sieci oświetleniowej momentalnie uświadomiła jak istotnym elementem jest dobrze oświetlone otoczenie - szczególnie przy wieczornych spacerach z czworonożnymi pupilami naszych mieszkańców.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą
Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na osiedlu.

 

Więcej w tej kategorii: « Certyfikaty, ulice Sielankowa zieleń »
Powrót na górę