TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Gotowe pierwsze domy III-go etapu

Gotowe pierwsze domy III-go etapu

"OSIEDLE SIELANKA" 19.09.2014

Ulica Jaśminowa "dopiero co" była polem. A teraz przekazujemy, zgodnie z planem, nowym właścicielom pierwsze domy III-go etapu. To nasze nowości wprowadzone w tym etapie i bardzo dobrze przyjęte przez klientów: podwójne bliźniaki C119 i bliźniacze domy parterowe typu B103. Trwa realizacja zabudowy ul. Jałowcowej. Kolejne domy na końcowych etapach prac.

Zarówno nasi klienci jak i nasz zespół realizujący jesteśmy zadowoleni z tempa prac i szybkości rozwoju projektu. Nasze dwa wyróżniki, niespotykane gdzie indziej na Śląsku, tj. domy w nowym standardzie energooszczędności NF40, zgodnym z zachodnioeuropejskimi normami i zamknięte rachunki powiernicze, w połączeniu z resztą naszych atutów są bardzo mocnymi argumentami za podjęciem decyzji o zakupie domu na "OSIEDLU SIELANKA".

Władze miasta, widząc dynamiczny rozwój "OSIEDLA SIELANKA", realizują dawno zapowiadaną inwestycję - budowę ulicy Sielanka prowadzącej m.in. do naszego osiedla. Jej zakończenie i formalne odbiory mają zostać wykonane do końca listopada 2014.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą
Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na osiedlu.

 

Więcej w tej kategorii: « Sielankowa zieleń Zimowy dzień »
Powrót na górę