TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Zimowy dzień

Zimowy dzień

"OSIEDLE SIELANKA" 07.02.2015

Zimowy dzień "OSIEDLA SIELANKA".

Czyste niebo i powietrze. Żadnych nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń od "oszczędnych" sąsiadów, z ich pieców c.o., ogrzewających swoje domy śmieciami gromadzonymi w ciągu roku. Wszystkie domy "OSIEDLA SIELANKA" wyposażone są, w cenie domu - w standardzie deweloperskim, w nowoczesne, gazowe piece kondensacyjne, co w połączeniu z jakością naszych domów, oznacza czyste powietrze = zdrowe życie i niskie koszty eksploatacji.
Ulice odśnieżone, a wieczorem całe osiedle jest oświetlone i bezpieczne.

Kupując dom na "OSIEDLU SIELANKA" nie jesteście Państwo obciążani kosztem wykupu udziałów w częściach wspólnych - ulicach, chodnikach. Płacicie wyłącznie za dom i własną działkę. Utrzymanie ulic, odśnieżanie, oświetlenie, nasadzenia i późniejsze utrzymanie zieleni, odprowadzanie wód deszczowych itp. prace, związane z utrzymaniem części wspólnych osiedla, jest naszym zadaniem, współfinansowanym przez mieszkańców, którzy oczekują nie tylko nowoczesnych, energooszczędnych domów, ale również wysokiego standardu otoczenia.
W 2014 roku całkowite opłaty na ten cel wyniosły ok. 66 zł miesięcznie na dom, a ich efektem jest bezpieczna, uporządkowana i zadbana wspólna przestrzeń osiedla. Za współudział w tworzeniu "sielankowego" otoczenia dziękujemy mieszkańcom, którzy to widzą i doceniają, a zależy im na czymś więcej niż własnym ogródku - jak to jest zwykle w innych miejscach. Jesteśmy im wdzięczni za wspólny wkład w urodę "SIELANKI".

W ofercie III-go etapu mamy ostatnie domy wolnostojące i segmenty (podwójne bliźniaki C119) na ulicy Jaśminowej oraz bliźniacze domy parterowe typu B103 na sąsiedniej ulicy Jałowcowej. 

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą
Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na osiedlu.

 

Powrót na górę