TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

IV etap zielonej SIELANKI

IV etap zielonej SIELANKI

Osiedle "SIELANKA" 10.09.2016

Rozpoczęliśmy sprzedaż kolejnego, IV etapu "OSIEDLA SIELANKA" w Tarnowskich Górach.
A to oznacza: nowe domy, nowe projekty, nowe technologie czyli nową ofertę sielankowych domów !

W IV etapie wszystkie sielankowe domy uzyskały nowy wygląd brył budynków, elewacji, stolarki okiennej i drzwi, które będą miały, aktualnie najmodniejszy, antracytowy kolor.
Domy piętrowe uzyskały większą przestrzeń wnętrz - i to zarówno w wersji C127 jak i S129/SB151. Domy parterowe, typu B103 i B110 mają nowe dachy, które zostały przeprojektowane z dwuspadowych na czterospadowe, z nową konstrukcją nośną. Dzięki temu wysokość ich wnętrz, na życzenie nabywców, może osiągnąć nawet 3,3 metra. Nowością są wersje piętrowego domu SB151 i parterowego B122 z popularnym rozwiązaniem w postaci podwójnego garażu przeznaczonego dla 2 aut.

Wszystkie zmiany wprowadzamy w oparciu o Państwa oczekiwania, ciągle doskonaląc naszą ofertę, aby była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb. Zachowujemy to co się podoba i dodajemy więcej.

IV etap "SIELANKI" to więcej metrów powierzchni mieszkalnych, więcej przestrzeni, więcej możliwości!

Jednak budowa IV-go etapu to tylko część naszego osiedla, na ten moment jeszcze mało atrakcyjna. Tym co tworzy niepowtarzalny, sielankowy klimat wymarzonego miejsca do życia jest część zamieszkała "OSIEDLA SIELANKA". Na dzień dzisiejszy to ponad 160 sielankowych domów. Jako deweloper zadbaliśmy m.in. o lokalizację, przestrzeń i części wspólne. Domowe ogrody, które podziwiamy i szanujemy Mieszkańców za ilość pracy włożonej w ich wygląd, to bezcenny wkład "Sielankowiczów" w urodę i klimat "OSIEDLA SIELANKA", za co dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pokazujących etap w realizacji, z nabierającymi już widocznych kształtów domami parterowymi typu B110 i B103 oraz będącymi na końcowym etapie odbioru budowlanego pasywnymi szeregami Sz124. Dodatkowo porcja zdjęć sobotniego poranka części zamieszkałej, aby przynajmniej w minimalnym stopniu dać Państwu możliwość poznania jak się mieszka na "SIELANCE".

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą
Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na osiedlu.

 

Powrót na górę