TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Postęp prac IV-go etapu

Postęp prac IV-go etapu

Osiedle "SIELANKA" 15.10.2016

Prowadzimy intensywne prace, realizujące IV etap "OSIEDLA SIELANKA". Zwykle podjęcie decyzji o zakupie domu wymaga czasu, ale gdy już jest podjęta, a dokumenty podpisane, to wtedy nie chcecie Państwo czekać zbyt długo na odbiór gotowego domu. I tak jest również w tym przypadku. Każdy kolejny sprzedany dom zwiększa presję na Kierownika Budowy na sprawne i terminowe realizowanie koniecznych prac Uśmiech.

Tam gdzie jeszcze "wczoraj" było uprawne pole widać już podbudowę pod kontynuację ulicy Szafranowej. Na terenie budowy IV-go etapu panuje typowy "porządek" Puszcza oczko budowlany, ale pomimo tego już można dostrzec przyszły układ drogowy oraz "sielankową" przestrzeń  pomiędzy budynkami, która w przyszłości zostanie zagospodarowana zielenią i architekturą ogrodową.
Domy zyskują kolejne ściany, dachy i instalacje wewnętrzne. W przypadku domów już zakupionych prace realizowane są w uzgodnieniu i pod kątem potrzeb ich Nabywców, a w pozostałych wg. standardu deweloperskiego.

Równolegle, na stronach naszego serwisu opisujących domy piętrowe C127 i parterowe B103  pojawiły się wizualizacje pokazujące ich nowy, w stosunku do wcześniejszych etapów, wygląd, elewacje i dachy. Mamy nadzieję, że również w Państwa odczuciu są to zmiany na "+". Za moment pokażemy zmienione B110 .

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą

Zapraszamy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, do spotkania na osiedlu.

 

Więcej w tej kategorii: « IV etap zielonej SIELANKI
Powrót na górę