TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Dlaczego u nas - nasze atuty !

Dlaczego u nas - nasze atuty !

Atuty "OSIEDLA SIELANKA":

 1. Położenie: Zielone części Śląska, bez szkód górniczych, odpadów przemysłowych, wolne od zanieczyszczeń.
 2. Zielone otoczenie: Bezpośrednio przy osiedlu największe śląskie obszary leśne, zagajniki, miejsca do aktywnego wypoczynku.
 3. Ekologia: Teren nigdy nie objęty działalnością gospodarczą, ciągły dopływ czystego powietrza z kompleksów leśnych będącymi "zielonymi płucami" Śląska. 
 4. Przestrzeń wewnątrz osiedla: Szerokie ulice, połączone domowe ogródki, tworzące zielone enklawy wewnątrz osiedla. Dbałość o szczegóły tworzące przestrzeń.
 5. Architektura, uporządkowany ład architektoniczny:  Nowoczesne budynki, "miejskie wille", zwracające uwagę dużą ilością przeszkleń. Dzięki pracy i wiedzy urbanistów całość tworzy piękne otoczenie i miejsce do spacerów. To zupełnie nowe części miast, a nie tylko parę nowych domów, otoczonych zupełnie inną, często zaniedbaną rzeczywistością.
 6. Brak zanieczyszczeń:  Żadnych śmierdzących dymów z kominów "oszczędnych" sąsiadów - miejskie gazociągi zapewniają ciepło zarówno na osiedlu jak i w okolicznych domach. Ogrzewanie domów zapewniają piece gazowe.
 7. Pełna infrastruktura: Żadnych szamb, tymczasowych przyłączy, prowizorycznych dróg itp. klasycznych "udogodnień" nowych osiedli. Gaz, woda, prąd, kanalizacja sanitarna i deszczowa, szerokie osiedlowe drogi - to wszystko w cenie domu.
 8. Bezpieczeństwo przez projekt: Szerokie ulice, chodniki, ścieżka rowerowa - to bezpieczna komunikacja. Bezpieczeństwo mieszkańcom i ich domom zapewniają rozwiązania urbanistów: żadnych "bezpańskich" miejsc na całym osiedlu, parkingów dla gości, niskie ogrodzenia itp.. Każdy parkujący samochód widoczny, każdy obcy, kręcący się "bez celu" po okolicy, zwraca uwagę.
 9. Wygodne sąsiedztwo: położenie i komfort mieszkania jak pod miastem, a do wszystkich potrzeb cywilizacyjnych 5 - 20 minut. Przedszkola, szkoły, opieka medyczna, centra handlowe, komunikacja publiczna, miejsca spędzania czasu wolnego - wszystko "na wyciągnięcie ręki".
 10. Szybka komunikacja: Lokalizacja osiedli oferuje szybką i sprawną komunikację z całą śląską aglomeracją, a dzięki łatwemu dostępowi do sieci autostrad A1 i A4 z resztą kraju i Europy.  

Atuty naszych domów:

 1. Energooszczędność: Nasza oferta oznacza niskie rachunki za gaz w trakcie sezonów grzewczych i wysoką, trwałą wartość Państwa inwestycji. 
 2. Zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie: Wszystko dzięki materiałowi z którego budujemy - betonowi komórkowemu.
 3. Komfort cieplny: Dzięki maksymalizacji zysków energetycznych i ograniczeniu strat ciepła, domy " OSIEDLA SIELANKA" zapewniają najwyższy poziom komfortu cieplnego przez cały okres sezonu grzewczego.
 4. Test szczelności: Każdy dom "OSIEDLA SIELANKA", przed oddaniem Nabywcom, przechodzi test szczelności i musi osiągnąć parametry lepsze od obowiązujących norm.
 5. Komfort akustyczny: Beton komórkowy użyty do wykonania ścian, trójszybowe przeszklenia + projekt zabudowy bliźniaczej, w których jedyna wspólna ściana jest bokiem garażu, to podstawa ciszy i spokoju wewnątrz domu.
 6. Świeże i zdrowe powietrze wewnątrz domu: Wentylacja mechaniczna, oferowana jako standard deweloperski, bez dopłat, w każdym z "sielankowych" domów, to pełna kontrola wymiany powietrza w domu, brak grzybów, zatęchłych pomieszczeń. Filtry powietrza zatrzymują kurz, a opcjonalnie pyłki roślin. Po prostu komfort mieszkania.
 7. Zachowanie wartości nieruchomości: Spełnienie najwyższych, europejskich standardów, gwarantuje wysoką wartość nieruchomości na rynku wtórnym również po 01.01.2021 gdy będą one obowiązkowymi wymaganiami dla nowych domów. Gdy Państwa oferta znajdzie się na rynku będzie konkurencyjna dla przyszłego rynku pierwotnego!
 8. Bezpieczeństwo: Kondensacyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, instalacja dla kominka z niezależnym nawiewem, pełne okablowanie dla instalacji alarmowej, listwowe zamki drzwi wejściowych, blokada drzwi garażowych, instalacja dla zewnętrznego oświetlenia budynku, ogrodu, podjazdu. To nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo mieszkańców. Wszystko w cenie domu.
 9. Elastyczność aranżacji wnętrza: Możliwość dopasowania układu, wielkości i przeznaczenia pomieszczeń. Nikt nie powiedział, że kuchnia musi być tam gdzie zaplanował to architekt! Zakres zmian zależy od szybkości Państwa decyzji i stanu realizacji domu!
 10. Elastyczność instalacji wewnętrznych: Możliwość zlecenia własnego układu łazienek, systemu centralnego ogrzewania, lokalizacji gniazdek, kontaktów, rozwiązań teleinformatycznych. Zakres zmian zależy od szybkości Państwa decyzji i stanu realizacji domu!
 11. Możliwość wprowadzenia indywidualnych rozwiązań już na etapie budowy, często bez żadnych dopłat. Możliwość i koszt zmian zależy od stanu realizacji wybranego domu w momencie podpisania Umowy Deweloperskiej. Szybkość Państwa decyzji ma  realny wpływ na koszt całej inwestycji - im szybciej tym taniej! 
 12. Jasne wnętrza z dużą ilością przeszkleń: Światło dzienne jest nam konieczne do życia. Dlatego, gdzie tylko jest to możliwe, wstawiamy duże przeszklenia aby nasze wnętrza zapewniały maksymalny dostęp do naturalnego oświetlenia.
 13. Płaskie dachy: Wszystkie pokoje bez skosów. Żadnych mebli na zamówienie lub pustych przestrzeni za standardowymi meblami, których nie można dosunąć do ściany.
 14. Maksymalne i efektywne wykorzystanie powierzchni. Żadnych powierzchni których nie ma jak zagospodarować. Wykorzystujemy nawet przestrzeń pod schodami.
 15. Podwyższony standard deweloperski: Po odbiorze pozostaje wykonać podstawowe prace wykończeniowe.
 16. Miejsca parkingowe w obrębie własnej działki: Każdy dom, poza ewentualnym garażem, posiada miejsca parkingowe w obrębie własnej działki. Szerokość osiedlowych ulic i sposób stawiania ogrodzeń pozwalają również na parkowanie wzdłuż działek.
 17. Dom odebrany przez nadzór budowlany: W momencie przekazania Państwu gotowego domu, jest on już formalnie odebrany, przez właściwy dla lokalizacji danego osiedla, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.
 18. Doskonały stosunek ceny do jakości końcowego produktu, jakim jest gotowy dom z otoczeniem.

Atuty naszej obsługi klienta i warunków zakupów:

 1. Bezpieczeństwo transakcji - płatność na indywidualny, bankowy, zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy. Bank przekaże nam całość wpłaconych środków dopiero po podpisaniu aktu notarialnego przenoszącego na rzecz Państwa własność domu i działki ! Do tego czasu wszystkie wpłacone środki są Państwa własnością, złożoną na przechowanie w banku. Jeśli nie wywiążemy się z umowy deweloperskiej bank zwróci je Państwu. Oznacza to 100% bezpieczeństwa Państwa pieniędzy! 
 2. Elastyczne warunki zakupu uwzględniające indywidualne możliwości i sytuacje.
 3. W podanych cenach oferujemy dom w stanie deweloperskim wymagający tylko końcowych prac wykończeniowych. Nie tworzymy fikcji podając ceny półproduktów jakie można spotkać w ogłoszeniach o nowych domach, w naszych metrażach, za 250 tysięcy. Taki koszt oznacza ukrycie całej listy wydatków, koniecznych do osiągnięcia tego co na Sielance otrzymujecie w podanych cenach, bez żadnych dopłat. Nie dajcie się Państwo nabrać na takie oferty, uwzględnijcie wszystkie koszty, jakie musicie ponieść aby zacząć wnosić meble do wymarzonego domu, a wtedy sami stwierdzicie, że trudno o lepszą ofertę niż domy na "OSIEDLU SIELANKA"!
 4. Brak konieczności wykupu części wspólnych.
 5. Żadnych prowizji, podatku PCC itp. dodatkowych kosztów.
 6. Ceny zawierają 8% VAT. Ewentualna zmiana stawek VAT, przed aktem przenoszącym, nie zmieni ceny nieruchomości.
 7. Szeroka gama nieobowiązkowych opcji, zwiększających komfort Państwa domu.
 8. Ustawowa, 5-letnia rękojmia na zakupiony dom.
 9. Pełna informacja na każdym etapie - od poznawania inwestycji do odbioru domu.
 10. Profesjonalna opieka i pomoc kredytowa.
 11. Notarialna forma Umowy Deweloperskiej i Przenoszącej.
 12. Wpisanie transakcji zakupu do Księgi Wieczystej danej działki.
 13. Działki z domami, po akcie przenoszącym, są Państwa własnością.
 14. Możliwość osobistej kontroli postępu prac.
 15. Pełna opieka posprzedażowa.

I jeszcze parę innych, o których przekonacie się Państwo na miejscu. Zapraszamy!

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę