TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Lokalizacja

Zobacz w mapach Google

Na "OSIEDLU SIELANKA" znajdziesz spokojne miejsce na relaks i aktywny wypoczynek.

Lokalizacja "OSIEDLA SIELANKA" to perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury Tarnowskich Gór, a dzięki układowi komunikacyjnemu do całego Górnego Śląska. Bezpośrednio przy osiedlu mamy wyłącznie drogi lokalne, co wyklucza uciążliwości wynikające z mieszkania przy ruchliwej drodze, stacji benzynowej itp. rozwiązaniach, których obecność "pod oknami" jest uciążliwa i niepożądana.

Teren na którym realizujemy projekt nie był obszarem działalności przemysłowej, jest wolny od szkód górniczych, zanieczyszczeń i innych tego typu zagrożeń, tak często występujących w naszym regionie. Mieszkańcy Śląska dobrze znają dziwne lokalizacje różnych osiedli, które powstały lub powstają, na terenach które jeszcze niedawno były poddane działalności przemysłowej, miały zakazy zabudowy lub są byłymi hałdami kopalnianymi. U nas nie znajdziecie Państwo tego typu niebezpieczeństw.

Wszystkie nasze domy ogrzewane są przy pomocy nowoczesnych gazowych kotłów kondensacyjnych. Ogrzewanie gazowe mają również prywatne domy w bezpośredniej okolicy osiedla. Dzięki temu oraz faktowi, że dominującym kierunkiem wiatrów jest południowo-zachodni, zapewniający dopływ czystego powietrza z terenów wyłącznie leśnych, mieszkańcy naszego osiedla mogą oddychać czystym powietrzem, pozbawionym szkodliwych pyłów przemysłowych i najgorszych, najbardziej szkodliwych, pyłów zawieszonych, pochodzących m.in. ze spalania wszystkiego co jest palne w tradycyjnych, domowych kotłowniach "oszczędnych" sąsiadów.

Otoczenie "OSIEDLA SIELANKA" zapewnia zdrową przyszłość jego mieszkańców !

Miasto w "zasięgu ręki".

W przypadku "OSIEDLA SIELANKA" mieszkanie w warunkach podmiejskich nie wiąże się z koniecznością codziennego używania samochodu. Szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, centra handlowe, restauracje, pizerie, przystanki komunikacji publicznej itp. miejskie udogodnienia, ułatwiające codzienne życie, położone są w odległości od 0,5 km - spacerem można dojść w ciągu kilkunastu minut. Starsze dzieci nie muszą być wożone do szkoły, bo mają do niej niecały kilometr.

Szybka komunikacja. 

Z zielonego, „sielankowego” zakątka bez problemu przeniesiemy się do miejsc pracy, biznesu, czy kultury, których Śląsk oferuje tak wiele. Z oazy spokoju, stworzonej na "OSIEDLU SIELANKA", do centrum Tarnowskich Gór jest tylko 4 km, a do najbliższego węzła autostradowego na A1, "Zabrze-Północ" (Wieszowa), ok. 15 minut jazdy. Kojący ciało i duszę sielankowy spokój jest jednocześnie w dobrej łączności z całym tętniącym życiem regionem. 

ZIELONO, SPOKOJNIE I WSZĘDZIE BLISKO!

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę