TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Przestrzeń i wygoda

Przestrzeń i wygoda

"OSIEDLE SIELANKA" miejscem do ŻYCIA, a nie tylko do przeżycia !

Przestrzeń osiedla

Przestrzeń - człowiek potrzebuje jej jak powietrza, by czuć się swobodnie, bezpiecznie, by móc odpocząć od natłoku wrażeń. Dlatego zadbaliśmy, aby "OSIEDLE SIELANKA" cechowało się dużymi odległościami pomiędzy domami oraz estetycznie i wygodnie zaprojektowanymi ulicami.

Główna ulica naszych osiedli zawsze jest wygodną przestrzenią o szerokości 15 metrów, z chodnikami i pasem zieleni. Ulice służące do lokalnego dojazdu to ciągi pieszo-jezdne o 7-iu metrach pasa drogowego. Pomiędzy domami również zadbaliśmy o odpowiednie odległości. Takie standardy odległości, połączone z dyskretnymi, niskimi ogrodzeniami, które w przyszłości mają "zniknąć" w zieleni ogródków + jednopiętrowa lub parterowa zabudowa dają, niespotykany gdzie indziej, komfort życia.

Tworzymy obszar w którym poczują Państwo swobodę. Jest to absolutnie wyjątkowe podejście, w stosunku do standardowych, maksymalnie zabudowanych, ofert deweloperskich, które jeszcze raz potwierdza fakt, że "OSIEDLE SIELANKA" jest wyjątkowe. 

Wygodny dom 

Zaprojektowaliśmy budynki  w ten sposób, by znalazło się w nich miejsce na komfortowe spędzenie czasu w części dziennej i w sypialniach, a także łatwe korzystanie z części gospodarczej. Przestrzeń salonu i kuchni, w których toczy się najbardziej intensywne życie, daje dużo możliwości aranżacji. Można zamknąć wszystkie pomieszczenia parteru oddzielnie lub otworzyć, uzyskując powierzchnie do 60 m² (w zależności od wariantu domu). W domach wolnostojących, dzięki dużym przeszkleniom możemy podziwiać ogród o każdej porze roku. Łazienki są przestronne, a w sypialniach jest miejsce na wygodne garderoby.
Prosty, funkcjonalny projekt domów na "OSIEDLU SIELANKA" reprezentuje współczesny nurt architektury miejskiej. Dach ma niewielkie nachylenie, co sprawia, że budynki piętrowe faktycznie są takimi – a nie parterowymi z mieszkalnym poddaszem. Nasze piętra posiadają pełną wysokość pomieszczeń - 2,6 m, bez skosów w suficie. Dzięki temu cała powierzchnia użytkowa domu jest do dowolnego wykorzystania i zagospodarowania. Niewykorzystane powierzchnie, w domach o pochyłych dachach, to nie tylko Państwa zbędne koszty przy ich zakupie, ale również dodatkowe koszty urządzenia i eksploatacyjne - ogrzewamy cały dom, czyli również metraż, którego niewykorzystujemy, bo jest za niski, niedostępny itp.. Pochyłe dachy to również wyższe koszty utrzymania i konserwacji. 

W energooszczędnych domach "OSIEDLA SIELANKA" każdy metr kwadratowy powierzchni użytkowej, za który Państwo płacicie, możecie wykorzystać ! Nawet przestrzeń pod schodami ! 

Zadbaliśmy także o przestrzeń garażowo - gospodarczą. W tym przypadku oferujemy znów więcej, niż powszechne standardy - pojedynczy garaż ma szerokość 2,9 m, a nie powszechne 2,5 m. Oferujemy też domy z garażem na 2 samochody. Garaże domów wolnostojących, w tylnej części, przechodzą w funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze, które posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu, umożliwiające łatwy dostęp np. do urządzeń służących jego pielęgnacji. Można je dzięki temu szybko i wygodnie schować po skończonej pracy. Przed każdym domem znajdują się wybrukowane lub utwardzone miejsca postojowe. Każdy dom, ma przewidzianą możliwość parkowania w obrębie własnej działki, co minimalizuje ryzyko sąsiedzkich nieporozumień - u nas nie ma "parkingowych wojen"

Do każdego domu są doprowadzone miejskie sieci: kanalizacja sanitarna, gaz, prąd i woda. 

Elastyczne wnętrze 

Nasza koncepcja wnętrza domów jest kolejnym przejawem dążenia do  jak najlepszego wykorzystania  przestrzeni. Elementy nośne zostały ulokowane na ścianach zewnętrznych, co umożliwia elastyczność w aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu do Państwa należy wybór ostatecznego kształtu przestrzeni domu. Biorąc pod uwagę Państwa potrzeby przedstawimy propozycję rozwiązań i doradzimy jaki wariant może być najlepszy. 

Koszt i zakres indywidualnych zmian zależy od stanu realizacji budowy danego domu, dlatego im szybsza decyzja o zakupie, tym niższe koszty i więcej możliwości. 

Wrażenie przestronności uzyskaliśmy również dzięki ponadstandardowej ilości przeszkleń domów wolnostojących. Projekty zawierają okna narożne, zapraszające niejako światło do wnętrza z dwóch stron świata i umożliwiające dowolną aranżację wnętrz. Ważną funkcję pełnią  przeszklone ściany wykuszu aneksu jadalnego i okna balkonowe, które znakomicie doświetlają salon i poszerzają przestrzeń. 

Kiedy jednak nadejdą zimowe wieczory, wówczas niezwykły klimat zapewni kominek znajdujący się, w domach wolnostojących, w samym centrum salonu. Takie rozwiązanie umożliwia jego przeszklenie aż z trzech stron, dając przyjemne ciepło wraz z niepowtarzalną atmosferą domowego ogniska.

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013_PRODUKT          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2013          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014          OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015 

OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2014_BRONZ           OSIEDLE_SIELANKA_JAKOSC_2015_SREBRO

  OSIEDLE_SIELANKA_Gazele_Biznesu_2014

Powrót na górę