Inwestycje CL 

to grupa spółek realizujących przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie zabudowy mieszkaniowej wielo
i jednorodzinnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży – zrealizowaliśmy ponad 500 domów jednorodzinnych w Tarnowskich Górach i Mikołowie oraz ponad 200 mieszkań w zabudowie wielorodzinnej.

 

Naszą misją jest kreowanie wielofunkcyjnych inwestycji mieszkaniowych, które nie tylko spełniają wymagania użytkowe, ale także zachwycają innowacyjną formą i architekturą.


Nasz zespół skrupulatnie dba o aspekty użytkowe i estetyczne przy tworzeniu osiedli, jednocześnie poszukując innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na współczesne potrzeby. Dzięki temu, tworzymy przestrzenie, które harmonijnie współgrają z otoczeniem, tworząc współczesne miejsca zamieszkania pełne inspiracji."

Wybudowaliśmy już ponad 600 domów
i 400 mieszkań dla Śląska!

INWESTYCJE CL posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Sukces naszej grupy tworzy wyspecjalizowana kadra, która gwarantuje kompleksową obsługę każdego powierzonego projektu budowlanego. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka, jaką możemy pochwalić się jako doświadczony deweloper, pozwala nam oferować nieruchomości dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań: