TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

"NOWA KIELECKA" Sosnowiec

„NOWA KIELECKA” – SOSNOWIECKIE ZAGÓRZE KTÓRE POKOCHASZ! 
„NOWA KIELECKA” to nowoczesny, 6-cio kondygnacyjny budynek, oferujący mieszkania o różnorodnych metrażach, doskonałych zarówno na start do samodzielnego życia jak i dla dużej rodziny. Inwestycja realizowana jest w Sosnowcu - Zagórzu, pomiędzy ulicą Kielecką i Braci Mieroszewskich.

„NOWA KIELECKA” oferuje głównie mieszkania 1 i 2 pokojowe, o powierzchni od 31,2 do 53,1 m2, idealne dla singli lub młodych rodzin których kompaktowe rozkłady pozwalają również na ich wykorzystanie jako mieszkania pod wynajem. Dostępne są również mieszkania 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 52,0 do 81,3 m2, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce na przyszłość.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy „NOWEJ KIELECKIEJ” mają pewność, że wprowadzą się do mieszkań zaprojektowanych z troską o funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń, dającą możliwość łatwej aranżacji. W kawalerkach istnieje możliwość wydzielenia sypialni, a dla poszukujących większych przestrzeni oferujemy opcję łączenia dwóch kawalerek w jedno, ponad 60 metrowe, funkcjonalne mieszkanie. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności wraz z maksymalnym, naturalnym doświetleniem pomieszczeń.

W ramach inwestycji zaplanowano także szerokie, od 3,2 aż do 24,6 m2 balkony, a do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki o powierzchni od 28 aż do 102 m2 lub tarasy 8,6 – 10,8 m2. Na piętrach dostępne są również mieszkania z loggiami.

„NOWA KIELECKA” to budynek składający się z dwóch klatek schodowych. W klatce "A" przewidziano 81 mieszkań, klatka "B" to 62 mieszkania. Obie klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację, dostępne już z poziomu garażu podziemnego z miejscami postojowymi. Przewidziano również pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce oraz komórki lokatorskie. Bezpośrednio przy budynku naziemny parking dla mieszkańców z osobistymi miejscami postojowymi.

Ogrzewanie miejskie. Dostęp do multimedialnej rozrywki będzie możliwy dzięki obecności światłowodu z szybkim Internetem. Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

KOMFORT ŻYCIA CODZIENNEGO 
Położenie „NOWEJ KIELECKIEJ” to połączenie doskonałej lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą publiczną która ułatwia życie i każdego dnia pozwala zaoszczędzić bezcenny czas. Okolica zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp do opieki medycznej i placówek edukacyjnych. W bezpośredniej okolicy liczne sklepy, punkty usługowo-handlowe, restauracje, ośrodki zdrowia, przedszkola i szkoły. W bliskiej okolicy są duże centa handlowe. Na parterze budynku przewidziano lokale usługowe. 
Wybierając „NOWĄ KIELECKĄ” nie tylko oszczędzasz czas, ale także zyskujesz nowe możliwości. Wykorzystasz je tak, jak lubisz.

ŚLĄSK – WARSZAWA - URLOP 
SZYBKI DOJAZD GDZIE TYLKO CHCESZ!
Pracujesz w centrum Sosnowca? w centrum Katowic?  Dąbrowie lub Mysłowicach?  Uczysz się? Studiujesz? Lubisz latać na urlop i weekendy? Korzystasz z komunikacji publicznej czy własnego transportu?
Mieszkając w „NOWEJ KIELECKIEJ” nie ma to znaczenia! Doskonała lokalizacja komunikacyjna sprawia, że dotarcie do wyznaczonego celu nie jest problemem. W bezpośredniej okolicy przystanki komunikacji publicznej a szybki i prosty dojazd do Alei Zagłębia Dąbrowskiego (DK94) i Wschodniej Obwodnicy GOP (S1) to pewność łatwego i sprawnego dotarcia zarówno do centrum Sosnowca jak i całej Aglomeracji oraz reszty Polski. Doskonały dojazd do Portu Lotniczego w Pyrzowicach to również bliższe i dalsze góry i morza „w zasięgu ręki”!

NOWA KIELECKA – WSZĘDZIE BLISKO I WYGODNIE! 
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS! 
POMOŻEMY WYBRAĆ NAJLEPSZE MIESZKANIE!

ZAPRASZAMY
"III-INWESTYCJE CL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"  s.k.a.

Adres Inwestycji "NOWA KIELECKA"
ul. Kielecka 38 A-B
Sosnowiec, 41-219

Biuro Sprzedaży "NOWA KIELECKA"
tel. kom.: 880 871 470
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: nowakielecka.pl

 

Sosnowiec to kolejne miejsce, w którym stworzyliśmy wyjątkowy obiekt mieszkalny. Ten komfort czeka na Ciebie!

Budynki powstając w ramach przedsięwzięć „OSIEDLE SIELANKA” są inne niż wszystkie i „NOWA KIELECKA”, czyli nowe mieszkania w mieście Sosnowiec, jakie już niebawem będą gotowe do zasiedlenia, są kolejnym niezbitym tego dowodem. Ciągły niedobór lokali mieszkalnych, z jakim mamy do czynienia w naszym kraju spowodował powstanie dużej liczby inwestycji, w których niedostatecznie zadbano o jakość wykonania i komfort użytkowników i nawet wysokie ceny mieszkań nie zawsze gwarantują pełną satysfakcję z dokonanego zakupi. III-Inwestycje CL to rzetelny deweloper, który udowadnia, że może być inaczej, wznosząc obiekt, jakiego Sosnowiec jeszcze nie widział.

Kupno mieszkania to niezwykle ważna decyzja, która określa komfort życia na wiele kolejnych lat. Zadanie spełnienia wszystkich oczekiwań nabywców powinno być więc traktowane z najwyższą powagą, jaka odpowiada ponoszonym przez nich kosztom. Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż bez pośredników, które sprawiają, że Sosnowiec staje się wspaniałym miejscem do życia dla wszystkich – zarówno osób zdecydowanych na kupno mieszkania o niewielkiej powierzchni, jak i całych rodzin. Jest to rezultat wielkiej dbałości o jakość wykonywanych prac na wszystkich etapach realizowania inwestycji, począwszy od zadań projektowych. Rynek pierwotny, również w mieście takim jak Sosnowiec, nie dostarczał do tej pory tak znakomicie przemyślanych i wykonanych obiektów. Tworzymy budynek, który bezsprzecznie będzie mógł uchodzić za wzór dla tych, którzy będą wznosili kolejne nowe osiedla w Sosnowcu, na Zagłębiu i Śląsku, oraz w całym kraju.

Każdy, kto zdaje sobie sprawę z tego, jaką dbałością o doskonałość projektów, jakość materiałów i szczegóły wykonania charakteryzują się dotychczasowe inwestycje wznoszone przez „OSIEDLE SIELANKA” dobrze wie, że naszym najważniejszym celem jest tworzenie nowoczesnych obiektów zapewniających swoim mieszkańcom pełne zadowolenie z użytkowania. Mieszkania deweloperskie, które jako rzetelny deweloper oferujemy Klientom zamieszkującym Sosnowiec bądź zamierzającym właśnie z tym miastem związać swoją przyszłość, to kolejny dowód naszego poważnego podejścia do wykonywanych zadań, o czym łatwo przekona się każdy, kto zdecyduje się na kupno mieszkania w budynku wzniesionym w ramach przedsięwzięcia „NOWA KIELECKA”, w którym na sprzedaż dostępne są lokale o różnej powierzchni i układzie. Doskonała lokalizacja i atrakcyjne ceny mieszkań czynią z tej oferty znakomitą propozycję.

Nowe osiedle, które ma stanowić przestrzeń do życia na wiele lat nie może być zaprojektowane wyłącznie w sposób zmierzający do maksymalnie efektywnego ekonomicznie wykorzystania przeznaczonego na inwestycję terenu. O tym, jak kończy się takie podejście, przekonało się już wiele rodzin użytkujących mieszkania w różnych miastach.

Naszym celem było to, by nowe mieszkania na sprzedaż, jakie zaproponujemy nabywcom, zapewniały najwyższą funkcjonalność i wygodę użytkowania. Przestrzeń przeznaczona do zamieszkania przez ludzi powinna być im w maksymalnym stopniu podporządkowana, co osiągnęliśmy przez dużą swobodę aranżacji, włącznie z możliwością wydzielania sypialni czy łączenia kawalerek. Dobrze przemyślany układ każdego lokalu powoduje, że nasze mieszkania na sprzedaż charakteryzuje wysoka ustawność i przestronność. Ogromne znaczenia dla komfortu i samopoczucia użytkowników ma także fakt uzyskania maksymalnego dostępu do naturalnego świata dziennego. Z kolei o ciszę i spokój wszystkich lokatorów zadbaliśmy m.in. instalując cichobieżne, nowoczesne windy. Korzystanie z budynku nie będzie ponadto sprawiało trudności osobom niepełnosprawnym, czy użytkującym wózki dziecięce, na który znajdą się odpowiednie pomieszczenia. Postaraliśmy się także o wygodę tych nabywców, którzy dysponują własnymi samochodami, co jest istotne tym bardziej, że Sosnowiec dzięki bliskości istotnych szlaków komunikacyjnych stanowi doskonałe miejsce dla tych, którzy korzystając z tego środka lokomocji chcą mieć możliwość łatwego docierania w różne zakątki kraju. Mieszkania deweloperskie, jakie mamy do sprzedania w Sosnowcu, znajdują się więc budynku wyposażonym w podziemny parking i miejsca postojowe zewnętrzne.

Pomimo tego, że stale powstają w naszych miastach nowe osiedla, rynek pierwotny nieczęsto oferuje możliwość kupienia bez pośredników tak dobrze zaprojektowanych i wykonanych mieszkań. „NOWA KIELECKA” to zatem niepowtarzalna okazja, z której warto skorzystać, poszukując komfortowego lokalu, który uczyni Sosnowiec znakomitym miejscem do życia i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. III-Inwestycje CL to deweloper o bogatym doświadczeniu, który już wielokrotnie udowodnił, że zadowolenie nabywców mieszkań we wznoszonych przez niego obiektach jest dla niego celem priorytetowym. Nie warto więc zwlekać – mieszkania na sprzedaż, jakie powstają w Sosnowcu to nadzwyczaj atrakcyjna oferta, która z pewnością nie ujdzie niczyjej uwadze.

Powrót na górę