TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Sosnowiec - mieszkania dla każdego!

Zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności, dając możliwość łatwej aranżacji z maksymalnym, naturalnym doświetleniem pomieszczeń.

Mieszkania 1 pokojowe oferują rozwiązania niespotykane w innych ofertach:
- możliwość wydzielenia sypialni,
- możliwość łączenia dwóch kawalerek w jedno mieszkanie oferujące ponad 60 m2 funkcjonalnej i wygodnej powierzchni użytkowej.

Oferujemy kawalerki o powierzchni użytkowej od 31,22 do 36,79 m2 z:
- balkonami o powierzchni od 3,20 do 10,82 m2  
- ogródkami o powierzchni od 28 do 98,08 m
- garderobą

Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni użytkowej od 41,71 do 53,13 m2 z:
- ogródkami o powierzchni od 37,11 do 71,54 m
- balkonami o powierzchni od 3,20 do 11,33 m
- tarasami o powierzchni od 27,32 do 37,67 mloggiami o powierzchni 3,08 m2

Mieszkania 3 pokojowe o powierzchni użytkowej od 52,03 do 70,30 m2 z:
- ogródkami o powierzchni od 39,64 do 102,47 m
- balkonami o powierzchni od 3,20 do 7,30 m
- tarasem o powierzchni 38,65 m2

Mieszkanie 4 pokojowe (już tylko jedno) o powierzchni użytkowej 81,30 m2 z balkonem o powierzchni 24,60 m2 , położone na 5 piętrze budynku.

Do każdego mieszkania można dokupić:
- komórkę lokatorską
- miejsce w podziemnym garażu
- miejsce na naziemnym parkingu położonym bezpośrednio przy budynku.

W budynku przewidziano pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS! 
POMOŻEMY WYBRAĆ NAJLEPSZE MIESZKANIE!

ZAPRASZAMY
"III-INWESTYCJE CL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"  s.k.a.

Adres Inwestycji "NOWA KIELECKA"
ul. Kielecka 38 A-B
Sosnowiec, 41-219

Biuro Sprzedaży "NOWA KIELECKA"
tel. kom.: 880 871 470
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nowakielecka.pl

W Sosnowcu powstają wyjątkowe mieszkania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców

Odpowiedni metraż i funkcjonalny układ to jedne z najważniejszych cech, jakimi musi charakteryzować się lokal, który ma spełnić oczekiwania użytkujących go osób. Nowe mieszkania na sprzedaż, jakie „OSIEDLE SIELANKA” proponuje osobom zamieszkującym Sosnowiec lub zamierzającym w nim osiąść, mogą uchodzić za wzór znakomitego budownictwa mieszkaniowego. „NOWA KIELECKA” to szeroki wybór obejmujący propozycje od 31,2 aż do 83 m², wśród których odpowiednie dla siebie oferty znajdą wszyscy – od nabywców poszukujących niewielkiej przestrzeni, po liczne rodziny przykładające dużą wagę do komfortu, jakim będą mogły cieszyć się w miejscu zamieszkania. „Kupię mieszkanie w Sosnowcu” – taka decyzja to zwykle początek żmudnych poszukiwań, tym bardziej, że na naszym rynku w całym kraju nie można dziś narzekać na nadmiar lokali. Już niebawem jednak powstanie obiekt mieszący w sobie najlepsze mieszkania w Sosnowcu i całej okolicy, zapewniający komfortowe warunki do życia także osobom niepełnosprawnym i rodzinom z dziećmi, za co odpowiadają m.in. wygodne, cichobieżne windy.

Przy wyborze mieszkania ogromne znaczenie ma możliwość jego swobodnej aranżacji i dostosowania do potrzeb, jakie będą mieć konkretni mieszkańcy. Projektanci tworzący obiekt „NOWA KIELECKA” zlokalizowany w mieście Sosnowiec znakomicie wywiązali się zadania pozostawienia im w tym zakresie maksymalnej swobody, na którą mogą liczyć także ci z nabywców, którzy zdecydują się na mniejsze metraże. Wszystkie deweloperskie mieszkania w Sosnowcu na sprzedaż, jakie bez pośredników oferuje tam „OSIEDLE SIELANKA” mogą uchodzić za wzór funkcjonalności i wygody. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających odbiorców, tworząc mieszkania na sprzedaż w Sosnowcu zadbano nawet o możliwość głębokich przeobrażeń dotyczących kawalerek, w których liczyć można na wydzielenie sypialni, a także połączenie dwóch lokali w jeden. Każdy nabywca oglądający mieszkanie do sprzedania z pewnością doceni także fakt uzyskania maksymalnego doświetlenia pomieszczeń naturalnym światłem dziennym. Jest on m.in. rezultatem umiejętnego dostosowania obiektu do dostępnej jeszcze w miejscu, w którym powstaje wolnej przestrzeni. Zachowane zostały duże odległości od istniejącej już zabudowy, co na parterze pozwoli na swobodne wygospodarowanie przynależących do mieszkań wydzielonych ogrodów.

Otoczeniu, w jakim będą znajdowały się mieszkania w Sosnowcu na sprzedaż, warto poświęcić więcej uwagi. To spokojna okolica w Zagórzu, stanowiąca kompletną, funkcjonującą od wielu lat tkankę miejską z prawdziwego zdarzenia – nie brakuje więc w niej niczego. Decydując się na te właśnie nowe mieszkania deweloperskie, każdy nabywca może więc liczyć na bardzo łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych na co dzień usług. W bezpośredniej bliskości obiektu znajduje się sklep i kilka placówek bankowych. W najbliższej okolicy znajdziemy też m.in. szkoły i przychodnie. Obszar ten charakteryzuje się ponadto umiejętnie rozplanowaną zabudową, pozostawiającą sporo zielonej przestrzeni. Rzadko zdarza się, by rynek pierwotny dostarczał tak doskonałych pod tym względem propozycji. Każde mieszkanie, jakie znajduje się w tym budynku stanowi więc nie lada okazję. Ceny mieszkań, których kupno proponujemy, pozostają w dodatku nader korzystne. To zatem znakomita wprost propozycja dla wszystkich zamieszkujących Sosnowiec, bądź wiążących z nim swoją przyszłość. Z uwagi na znakomite skomunikowanie jest to lokalizacja, która otwiera przed jego mieszkańcami ogromne możliwości. Z myślą o tym, by zachowaniu mobilności przez mieszkańców obiektu „NOWA KIELECKA” nie towarzyszyły żadne niedogodności, projektując mieszkania do sprzedania zadbano również o wydzielone miejsca parkingowe i podziemny parking. Możliwość kupna takiego mieszkania od dewelopera to marzenie mieszkańców wielu miast naszego kraju. Oferując ich sprzedaż sprawiamy, że dla naszych mieszkańców Sosnowiec stanie się znakomitym miejscem do komfortowego i satysfakcjonującego życia.

Poszukując atrakcyjnego miejsca do zamieszkania nierzadko trzeba już decydować się na możliwość kupienia działki pod obiekt poza miastem, w którym wiele mieszkań to ciasna i niezbyt komfortowa zabudowa. Sosnowiec, za sprawą naszej inwestycji, stał się pod tym względem wyjątkowy. Atrakcyjne mieszkanie w środku miasta, gdzie bez trudu znaleźć można wszelkie niezbędne usługi, jest dziś na wyciągnięcie ręki bez pośredników. Kupno lokalu powstałego w ramach inwestycji „OSIEDLA SIELANKA” w mieście Sosnowiec, od dewelopera mogącego pochwalić się bogatym doświadczeniem i udanymi realizacjami, to najlepszy wybór. Daje pewność, że będzie to rezultat pracy najlepszych fachowców, a każde mieszkanie do sprzedaży zostało doskonale zaprojektowane z myślą o jak najwyższej funkcjonalności, swobodzie aranżacji i komforcie użytkowania. Dzięki temu, że każde mieszkanie może zostać zakupione wraz z komórką lokatorską i miejscem parkingowym na powierzchni lub w garażu podziemnym, każdorazowy powrót do niego zyskiwać będzie na wygodzie.

Powrót na górę