OSIEDLE SIELANKA
w Tarnowskich Górach

Zbudowane tu domy oferują o wiele więcej niż powszechne standardy, zawierają rozwiązania godne XXI wieku. Wielkość naszego projektu pozwala zaoferować Państwu niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zadbaliśmy o wszystkie detale zaprojektowanego osiedla, w trosce o jego przyszłych mieszkańców. Byli dla nas ważni zarówno piesi, jak i kierowcy, dorośli i dzieci. Wszystko po to, by stworzyć z Osiedla Sielanka komfortowe miejsce do życia.

Nasze atuty

ekologiczne rozwiązania technologiczne

szybka komunikacja - 4km
do centrum Tarnowskich Gór

uporządkowana architektura osiedla

bezpośrednio przy
kompleksie leśnym

Uroki zieleni- Park Repecki

Zalew Chechło-Nakło

Apartament w piętrowym bliźniaku

 • Powierzchnia 90,4 m².
 • Balkon o pow. 13,7 m2.
 • 2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu.
 • Instalacja solarna w cenie
 • GOTOWOŚĆ IV kwartał 2023 - II kwartał 2024

Apartamenty
z ogródkiem

 • Apartamenty - mieszkania o powierzchni 80,8 m²,
 • Ogródek nawet do 989 m²
 • 2 miejsca parkingowe dla każdego apartamentu
 • Instalacja solarna w cenie
 • GOTOWOŚĆ IV kwartał 2023 - II kwartał 2024

Piętrowy dom 176 m2

 • Energooszczędny dom wolnostojący
 • Duży garaż dla 2 aut + część gospodarcza
 • Jasne, dobrze doświetlone wnętrza dzięki dużym, ponadstandardowym oknom

Działki Budowlane

 

Wszystkie działki z dotychczasowej oferty zostały sprzedane/zarezerwowane.

Jeszcze w tym roku zaoferujemy 9 działek budowlanych w rejonie ul. Miętowej - pomiędzy naszym osiedlem a Zamkowym.

 

Procedura podziałowa w toku.

Tarnowskie Góry


Ekologia, dobra lokalizacja i przemyślane rozwiązania. To właśnie gwarantują domy i apartamenty energooszczędne na Osiedlu Sielanka w Tarnowskich Górach. Lokalizacja Osiedla Sielanka to perfekcyjne połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury Tarnowskich Gór, a dzięki układowi komunikacyjnemu do całego Górnego Śląska. W bliskim sąsiedztwie możemy cieszyć się urokami natury i zielenią takimi jak Park Repecki, czy też Zalew Chechło-Nakło.

Uporządkowana architektura cieszy oko i umożliwia swobodne poruszanie się, również dzieciom. Zieleń dominująca w przestrzeni inwestycji tworzy komfortowe warunki do wypoczynku.

Domy i apartamenty energooszczędne na Osiedlu Sielanka umożliwiają osiągniecie minimalnych kosztów eksploatacji, z uwagi na to, że budowane są przy pomocy jakościowych materiałów. Wszystkie ,,Sielankowe’’ domy wyposażone są w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, zapewniającą odzysk ciepła z wymienianego powietrza (w ramach stanu deweloperskiego – bez jakiejkolwiek dopłaty). Każdy dom na sprzedaż gwarantuje elastyczność aranżacji wnętrza. Przemyślany projekt i umiejscowienie elementów nośnych w ścianach zewnętrznych pozwala przyszłym właścicielom na dokonywanie dowolnych zmian przy urządzaniu domu. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego wszystkie domy szeregowe, bliźniaki i wolnostojące  i apartamenty oferujemy w podwyższonym standardzie deweloperskim. Oprócz tego gwarantujemy bezpieczeństwo w postaci zamkniętego rachunku powierniczego w banku ING oraz występuje u nas 5-letnia rękojmia na budynek.


 
 
 

Twoje miejsce do życia

Osiedla Sielanka to oazy zieleni, gdzie tereny zielone i rekreacyjne są w zasięgu ręki. To miejsce, które zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapewniając jednocześnie możliwość wypoczynku w otoczeniu natury.

 Tu możesz spacerować z psem, organizować grillowanie, a także korzystać z malowniczych ścieżek rowerowych. Okolica zapewnia wszystko, co potrzebne na co dzień, tworząc doskonałą równowagę między aktywnością a relaksem.

Przestrzeń dla siebie znajdują tu osoby, które marzą o wygodnym i funkcjonalnym domu, pełnym inspirujących detali. Nasze domy jednorodzinne oraz apartamenty zaprojektowane są tak, by spełnić oczekiwania każdej rodziny. To idealna propozycja zarówno dla tych, którzy poszukują przestrzeni dla swoich pociech, jak i dla młodych małżonków, którzy chcą rozpocząć wspólne życie w wyjątkowym miejscu.

Porozmawiajmy o Państwa przyszłości

Życie wciąż stawia przed nami wyzwania, kolejne decyzje wymagają rozstrzygnięcia. Ta dotycząca zakupu domu lub mieszkania jest szczególnie istotna.

Z chęcią spotkamy się z Państwem po wcześniejszym umówieniu. Zaprezentujemy wszystkie aspekty inwestycji, aby dostarczyć danych do pozytywnych przemyśleń i podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości na jednym z naszych projektów. Decyzji która może w znaczący sposób wpłynąć na Państwa życie. Na plus. 

728 83 99 77

Pracujemy od poniedziałku do soboty,
w godzinach dopasowanych
do Państwa możliwości.

Wybudowaliśmy już ponad 600 domów
i 400 mieszkań dla Śląska!

INWESTYCJE CL posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Sukces naszej grupy tworzy wyspecjalizowana kadra, która gwarantuje kompleksową obsługę każdego powierzonego projektu budowlanego. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka, jaką możemy pochwalić się jako doświadczony deweloper, pozwala nam oferować nieruchomości dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań: