TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Mikołów

"OSIEDLE SIELANKA" w Mikołowie tworzą atrakcyjne domy na sprzedaż budowane z użyciem nowoczesnych technologii i materiałów. Deweloper II-Inwestycje CL S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych, dlatego projekt sielankowego zakątka oferuje niespotykane, gdzie indziej rozwiązania. Wszystkie domy na sprzedaż w Mikołowie są energooszczędne! Budynki w miejscowości Mikołów spełniają surowe wytyczne Unii Europejskiej, a zapotrzebowanie na energię do ogrzewania i wentylacji plasuje się na zaskakująco niskim poziomie. Mikołów gwarantuje doskonałe skomunikowanie z resztą regionu, dojazd do Katowic zajmuje zaledwie 15 minut!

"OSIEDLE SIELANKA" w Mikołowie to perfekcyjne domy na sprzedaż położone w zielonej okolicy!

Inwestycja "OSIEDLE SIELANKA" wyróżnia się dbałością o detale, osiedle w Mikołowie zaprojektowane jest z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców. Uporządkowana architektura cieszy oko i umożliwia swobodne poruszanie się, również dzieciom. Zieleń dominująca w przestrzeni inwestycji tworzy komfortowe warunki do wypoczynku. Teren, na którym umiejscowiono osiedle nie jest obszarem poprzemysłowym, dlatego mieszkańcy "OSIEDLA SIELANKA" – Mikołów mogą cieszyć się czystym powietrzem. Dodatkowo inwestycja położona jest bezpośrednio przy kompleksie leśnym. Każdy dom na sprzedaż gwarantuje elastyczność aranżacji wnętrza. Przemyślany projekt i umiejscowienie elementów nośnych w ścianach zewnętrznych pozwala przyszłym właścicielom na dokonywanie dowolnych zmian przy urządzaniu domu. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego wszystkie domy szeregowe, bliźniaki i wolnostojące oferujemy w podwyższonym standardzie deweloperskim. "OSIEDLE SIELANKA" w mieście Mikołów to nowoczesne nieruchomości o wysokim standardzie w bardzo korzystnych cenach.

Adres Inwestycji "OSIEDLE SIELANKA"
ul. Jastrzębia
Mikołów, 43-190

Biuro Sprzedaży "OSIEDLE SIELANKA"
tel. kom.: 728 83 99 77
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Nowe domy energooszczędne w Mikołowie to gwarancja ciepła i niskich rachunków!

Budując domy na sprzedaż w Mikołowie priorytetem dla nas było ciepło i niskie koszty utrzymania nieruchomości. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, materiałów przełożyło się na funkcjonalność i ergonomiczność każdego budynku. Wybierając Mikołów i dom na "OSIEDLU SIELANKA" mają Państwo pewność, że jego utrzymanie będzie nawet o kilkadziesiąt procent niższe od kosztów, jakie generują tradycyjne, standardowe budynki. Wybór nieruchomości w Mikołowie daje Państwu możliwość zamieszkania w domu marzeń, którego koszty utrzymania bardzo miło Państwa zaskoczą.

Nie da się ukryć, że ceny energii systematycznie rosną, dlatego największą bolączka przy posiadaniu domu stają się jego koszty utrzymania. Nie jest to jednak powodem, by porzucić decyzję o zakupie takiej nieruchomości. Odpowiedzią na te potrzeby są nasze nowe domy na sprzedaż w miejscowości Mikołów! Energooszczędne nieruchomości to faktyczna oszczędność, gdyż cechuje je zdecydowanie mniejszy koszt eksploatacji niż budynków standardowych. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży wymienimy 4 powody dla których warto zakupić dom energooszczędny na "OSIEDLU SIELANKA" w miejscowości Mikołów.

  • komfort cieplny – budując domy na sprzedaż zawsze dbamy o komfort cieplny inwestycji, który osiągamy m. in. poprzez szczelne i ciepłe przegrody. W energooszczędnych domach wszystkie przegrody zewnętrzne – okna, stropy, ściany i podłogi mają niski współczynnik przenikania ciepła U. Dzięki temu domy mają zagwarantowaną stała, komfortową temperaturę wewnętrznej powierzchni ścian. Różni się ona niewiele od temperatury wewnętrznych przegród co sprawia, że osoby zamieszkujące nieruchomość czują się w każdym pomieszczeniu dobrze.
  • perfekcyjna akustyka – Mikołów to niezwykle spokojna miejscowość, która sama w sobie zapewnia komfort zamieszkiwania. Dla doświadczonego dewelopera priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego dbamy o każdy szczegół realizowanych domów na sprzedaż. Każda nieruchomość na "OSIEDLU SIELANKA" wyróżnia się szczelnością przegród zewnętrznych, by zagwarantować jeszcze lepszy komfort akustyczny wewnątrz domu.
  • świeże i czyste powietrze – wszystkie nowe domy szeregowe i wolnostojące na "OSIEDLU SIELANKA" wyposażone są w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Dzięki niej dom jest stale "zaopatrywany" w świeże i czyste powietrze. Ponadto montowana wentylacja posiada filtry, które oczyszczają powietrze z pyłków i alergenów. Należy podkreślić, że w tradycyjnych budynkach świeże powietrze dopływa do pomieszczeń przez nieszczelności stolarki okiennej. Domy energooszczędne na sprzedaż w miejscowości Mikołów są bardzo szczelne, a dopływ świeżego powietrza następuje poprzez nowoczesną wentylację.
  • świetnie doświetlone wnętrza – energooszczędne domy na sprzedaż w Mikołowie posiadają perfekcyjny układ okien. W oferowanych nieruchomościach maksymalnie wykorzystujemy zyski cieplne od słońca. Zwiększona powierzchnia szklenia sprawia, że pomieszczenia są maksymalnie doświetlenie, a to znacząco przekłada się na na nasze samopoczucie i zdrowie.

 

Energooszczędne domy to trafiona inwestycja!

Sielankowe domy na sprzedaż w Mikołowie cechują się niskimi kosztami utrzymania. Deweloper II-Inwestycje CL stworzył osiedle, które jest faktycznie energooszczędne. Nasi architekci już na etapie tworzenia projektu kierowali się ekonomicznym wykorzystaniem energii. Każdy dom na sprzedaż w miejscowości Mikołów posiada nowoczesne rozwiązania i został zbudowany z użyciem bardzo dobrych gatunkowo materiałów od kluczowych producentów. Wszystkie domy na sprzedaż posiadają ściany z bloczków z betonu komórkowego H+H GOLD+. W naszych projektach stawiamy na ocieplenie już od fundamentów z wykorzystaniem grafitowego styropianu. Domy szeregowe, bliźniacze i wolnostojące posiadają trójszybowe okna, które gwarantują fantastyczne oświetlenie pomieszczeń bez utraty ciepła. Deweloper II-Inwestycje CL wyposażył każdy dom na sprzedaż w mieście Mikołów w wentylacje mechaniczną z rekuperacją, która umożliwia odzysk ciepła z wymienianego powietrza. Na "OSIEDLU SIELANKA" w miejscowości Mikołów zastosowaliśmy również nowoczesne, kondensacyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania.

Jakość prowadzonych przez nas prac budowlanych jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem, obfitującym w sukcesy. Jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy certyfikaty NF15 i 40 od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wszystkie wymienione powyżej rozwiązania otrzymują Państwo beż żadnych dopłat. Domy na sprzedaż w Mikołowie są zbudowany w tak nowoczesnym standardzie deweloperskim. Tworząc domy szeregowe, wolnostojące i bliźniacze stawiamy na maksimum zaangażowania naszego zespołu, by sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. Mikołów to przyjazne miejsce do życia, a nasze domy na sprzedaż na "OSIEDLU SIELANKA" są spełnieniem marzeń każdej rodziny! Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Powrót na górę

Piętrowy dom 193 m²

Piętrowy dom 193 m²

Energooszczędny dom wolnostojący. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Duży garaż na 2 auta + część gospodarcza. Działki 1515 - 3327 m2 Żadnych...

Czytaj więcej

Piętrowy dom 196.B m²

Piętrowy dom 196.B m²

Energooszczędne domy wolnostojące. W cenie domu wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Działka 1018 m2 Duży garaż na 2 auta + część gospodarcza. Żadnych prowizji, podatku...

Czytaj więcej