TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Działki budowlane

Przy osiedlu w Tarnowskich Górach oferujemy 2 (OSTATNIE!) uzbrojone działki budowlane do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działki położone są w wydzielonej części osiedla, z pełną własną infrastrukturą i dostępem do drogi publicznej - ul. Sielanka.

Cennik, powierzchnia i orientacyjne wymiary wolnych działek

Mapa wolnych działek

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki znajdują się w obszarze o symbolu 1ST-MNIII - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla każdej z oferowanych działek zostało wydane przez Starostę Tarnogórskiego zaświadczenie potwierdzające aktualność przeznaczenia.

  • W cenie działki, w jej granicy, szafka gazowa i elektryczna.
  • W cenie działki, w drodze przy działce, sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowa. Nabywcy występują do operatora o wydanie WT przyłączenia i realizują przyłącza na własny koszt i własnymi podwykonawcami.
  • Zagospodarowanie wody deszczowej na terenie własnej działki.
  • Dojazd do działek drogą gruntową, ul. Herbacianą, na zasadzie współwłasności - wykupienie udziału 1/43. Cena udziału: 10 000,00 zł. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel.: (+48) 728-83-99-77,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

K2Tabber Pro is developed by Webself.it