TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Działki budowlane

Przy osiedlu w Tarnowskich Górach oferujemy uzbrojone działki budowlane do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działki położone są w wydzielonej części osiedla, z pełną własną infrastrukturą i dostępem do drogi publicznej - ul. Sielanka.

Powierzchnia działek: od 588 do 616 m.
Cena brutto m2: 200,00 zł.

Cennik, powierzchnia i wymiary wolnych działek

Media - przykładowa działka 

Mapa wolnych działek

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki znajdują się w obszarze o symbolu 1ST-MNIII - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla każdej z oferowanych działek zostało wydane przez Starostę Tarnogórskiego zaświadczenie potwierdzające aktualność przeznaczenia.

  • W granicy działek szafka gazowa i elektryczna.
  • W drodze sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowa. Nabywcy występują do operatora o wydanie WT przyłączenia i realizują przyłącza na własny koszt i własnymi podwykonawcami.
  • Zagospodarowanie wody deszczowej na terenie własnej działki.
  • Dojazd do działek drogą gruntową, ul. Laurową, na zasadzie współwłasności - wykupienie udziału 1/34. Szerokość utwardzenia 5 m. Pas drogowy 7 m. w tym, po obu stronach drogi, od jej krawędzi do granicy działki, 1 m. nieutwardzonego gruntu.
  • Przez działki prywatne nie będą przebiegały sieci uzbrojenia terenu.
  • Internet: wykonawcą i operatorem sieci będzie "Strong-PC"
  • Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - wypis.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel.: (+48) 728-83-99-77,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

K2Tabber Pro is developed by Webself.it