TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

O Deweloperze "OSIEDLA SIELANKA"

II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna to deweloper z Katowic z wieloletnim doświadczeniem, wyróżniający się nowoczesną i kompleksową realizacją prowadzonych inwestycji. Nasze projekty deweloperskie, pod wspólną nazwą "OSIEDLE SIELANKA", aktualnie realizujemy w lokalizacjach: Mikołów, Tarnowskie Góry i Sosnowiec. Mieszkańcy naszych osiedli przeprowadzili się do nich z m. in. takich miast jak: Katowice, Zabrze, Tychy, Gliwice, Piekary Śląskie, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Lubliniec.

Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Sukces naszej firmy tworzy wyspecjalizowana kadra, która gwarantuje kompleksową obsługę każdego powierzonego projektu budowlanego. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka, jaką możemy pochwalić się jako doświadczony developer, pozwala nam oferować m. in. domy w różnych wariantach zabudowy. To m.in.:

  • domy jednorodzinne wolnostojące,
  • domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej,
  • domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej,
  • domy czterorodzinne,
  • mieszkania w nowoczesnym obiekcie wielorodzinnym.

Katowice, Ruda Śląska i okolice to obszar, w którym realizujemy budowę nowoczesnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, a w ostatnim czasie także mieszkań w znakomicie zlokalizowanym budynku „NOWA KIELECKA”, którego mieszkańcy będą mogli cieszyć znakomitym komfortem i dostępem do wszystkich niezbędnych usług w najbliższej okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi obecnie realizowanymi inwestycjami w miejscowości Tarnowskie Góry, Mikołów i Sosnowiec. Nasze projekty wyróżniają się wysoką jakością wykonania z zastosowaniem sprawdzonych technologii w budownictwa. Każde osiedle, jakie proponujemy jako rzetelny developer, to przemyślana inwestycja, która gwarantuje maksimum komfortu mieszkania. Marzy się Państwu nowy dom w Rudzie Śląskiej, Katowicach? Warto rozważyć zakup nowoczesnych domów na "OSIEDLU SIELANKA". Bliskie położenie względem tych miejscowości pozwoli Państwu zachować równowagę pomiędzy wygodą mieszkania, a dogodnym dojazdem. Tarnowskie Góry, Mikołów czy Sosnowiec to pod tym względem znakomite lokalizacje. Ruda Śląska i Katowice będą w Państwa zasięgu wybierając przyjazne "OSIEDLE SIELANKA", a więc energooszczędny dom lub nowoczesne i wygodne mieszkanie w mogącym uchodzić za wzór dobrego budownictwa wielorodzinnego obiekcie „NOWA KIELECKA”.

Nowoczesne inwestycje z zakresu budownictwa rodzinnego: Mikołów, Tarnowskie Góry i Sosnowiec

Developer II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna (dawniej: "II-Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowo-akcyjna), odpowiedzialna za budowę "OSIEDLA SIELANKA" w Tarnowskich Górach i Mikołowie, wyrosła z wieloletnich doświadczeń jej twórców w dziedzinie nieruchomości, zarządzania oraz projektowania. Członkowie zarządu spółki są kluczowymi menadżerami korporacji w branży nieruchomości komercyjnych, jak na przykład The Blue Ocean Investment Group, prowadząca inwestycje, których łączna powierzchnia przekroczyła 900 tysięcy metrów kwadratowych. Są to m. in. takie obiekty, jak: Focus Park Rybnik, Piotrków Trybunalski, Gemini Park Bielsko-Biała, Tarnów, Blue Park Przemyśl, Dekada Kraków, Fashion House Sosnowiec, Ptak Outlet i wiele innych. Wprowadziła w Polsce nową jakość, realizując projekty całościowo, na wszystkich etapach przedsięwzięcia.

Ten niestandardowy w Polsce styl realizacji inwestycji deweloperskich wykorzystujemy również przy budowie "OSIEDLA SIELANKA", co zapewnia naszym klientom finalny efekt na najwyższym poziomie. Do każdej inwestycji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Deweloper II-Inwestycje CL z Katowic realizuje działania obejmujące bowiem koncepcję szeroko rozumianej infrastruktury, a nie tylko powierzchni mieszkalnej. Stawiamy na maksymalny komfort użytkowania osiedla przez wszystkich mieszkańców. Jako nowoczesny deweloper oferujemy inwestycje wpisujące się w zasady energooszczędnego budownictwa. Nasze domy na "OSIEDLU SIELANKA" mają do zaoferowania zdecydowanie więcej, niż budynki innych lokalnych inwestorów. Żaden developer Ruda Śląska, czy Katowice nie jest w stanie zaoferować nieruchomości, które wpisują się w wyśrubowane normy unijne w zakresie energooszczędności oraz bieżące trendy w sferze budownictwa mieszkalnego. Developer II-Inwestycje CL każdego dnia spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy, że nasze domy na "OSIEDLU SIELANKA", a także mieszkania we wznoszonym właśnie nowoczesnym obiekcie „NOWA KIELECKA” w Sosnowcu to miejsce, w którym chce się żyć. Doskonała cena, nowoczesna architektura, energooszczędne budownictwo, uporządkowana przestrzeń publiczna – to tylko garstka zalet sielankowych nieruchomości, stanowiących znakomitą ofertę dla osób zamieszkujących Katowice i okolice. Jako developer z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak istotne jest położenie inwestycji mieszkalnych. Domy na "OSIEDLU SIELANKA" w Mikołowie i Tarnowskich Górach, a także mieszkania w Sosnowcu gwarantują komfortowy dojazd do całej aglomeracji śląskiej. Ruda Śląska, Katowice, Zabrze czy Chorzów są w bliskim zasięgu. Przemyślana lokalizacja, o jaką zadbaliśmy jako developer, pozwala mieszkańcom połączyć spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku z szybkim dojazdem do miejsca pracy.

Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna, którego siedzibą są Katowice, to właściwy partner w tak poważnej transakcji, jak zakup domu. Doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie osób odpowiedzialnych za inwestycję gwarantuje współpracę cechującą się profesjonalizmem i solidnością.

Dlaczego warto kupić dom energooszczędny w Mikołowie, Tarnowskich Górach czy mieszkanie w Sosnowcu od dewelopera II-Inwestycje CL?

To pytanie zadaje sobie wiele osób stających przed decyzją o zakupie domu od inwestora. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem możemy Państwu wyjaśnić w kilku puntach, dlaczego warto zakupić dom energooszczędny. "OSIEDLE SIELANKA" w miejscowościach Mikołów i Tarnowskie Góry spełnia wyśrubowane normy w tym zakresie.

  • Wysokie ceny energii – nie da się ukryć, że ceny energii nieustannie rosną, dlatego bardziej opłacalne jest zamieszkanie w domu energooszczędnym. Tego typu inwestycje wyróżniają się zdecydowanie mniejszym zużyciem energii. Jako doświadczony deweloper wiemy jak to zmienić. Największym kosztem utrzymania budynku jest zawsze ogrzewanie. Niestety w naszym klimacie praktycznie przez większą część roku jesteśmy zmuszeni do ogrzewania nieruchomości. Domy na sprzedaż w Mikołowie i Tarnowskich Górach od dewelopera II-Inwestycje CL, dzięki zastosowanym materiałom i technologii budownictwa nie są narażone na nadmierną stratę ciepła. Sosnowiec, w którym zrealizowaliśmy kolejną inwestycję, także nie jest wyjątkiem. Odpowiednie ocieplenie, wentylacja z rekuperacją sprawiają, że domy w Tarnowskich Górach i Mikołowie są faktycznie energooszczędne. Wyjątkowość inwestycji deweloperskiej "OSIEDLE SIELANKA" każdy właściciel odczuje w stanie domowego budżetu.
  • Oddziaływanie na środowisko – mało z nas zdaje sobie sprawę, że budynki mają niekorzystne oddziaływanie na środowisko naturalne. Ok. 40% zużycia energii w UE generowane jest przez budynki. Wybierając nowoczesne domy na "OSIEDLU SIELANKA" w miejscowości Tarnowskie Góry lub Mikołów mogą Państwo w prosty sposób zmniejszyć zapotrzebowanie na energię i wpływać pozytywnie na środowisko naturalne. Jesteśmy deweloperem, który do budownictwa energooszczędnego podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Przyszłość planety nie jest nam obojętna, dlatego nasza inwestycja w Tarnowskich Górach i Mikołowie jest przyjazna środowisku.
  • Zobowiązania międzynarodowe – Unia Europejska stworzyła wiele regulacji prawnych zmierzających do poprawy efektywności energetycznej, których nasz kraj zobowiązał się przestrzegać. Od dnia 31 grudnia 2020 r. wszystkie nowo powstające budynki mają być nieruchomościami o niemal zerowym zużyciu energii, o czym każdy rzetelny developer powinien pamiętać już dziś. Nie warto inwestować w budynku nie wpisujące się w te wymagania. Wybierając dom na sprzedaż w Mikołowie lub Tarnowskich Górach od developera II-Inwestycje CL kupują Państwo nieruchomość idealnie wpisującą się w wyśrubowane normy Unii Europejskiej. Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy certyfikat NF40 od NFOŚiGW, który potwierdza energooszczędność naszych inwestycji.
  • Wartość nieruchomości – zakup domu od dewelopera wiąże się z koniecznością wydatkowania znacznych środków pieniężnych. Jako doświadczony deweloper wiemy, że to inwestycja na całe życie, dlatego powinna być gruntowanie przemyślana. Nie warto inwestować w nieruchomości, które nie wpisują się w wymagania prawne oraz nowoczesne trendy w budownictwie. Stawiając na domy w Mikołowie lub Tarnowskich Górach na "OSIEDLU SIELANKA" mają Państwo pewność, że nieruchomość nie straci na wartości, gdy przepisy odnośnie zapotrzebowania energetycznego budynków wejdą w życie. Podobnie korzystnym zakupem będzie mieszkanie w nowoczesnym obiekcie „NOWA KIELECKA” wznoszonym w Sosnowcu, w którym zadbaliśmy o wszystkie potrzeby jego przyszłych mieszkańców, zapewniając im wygodę, spokój i możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. Nasze inwestycje w miastach Tarnowskie Góry, Mikołów i Sosnowiec to pewność dobrze wydanych pieniędzy. To świetna propozycje dla osób zamieszkujących Katowice i okolice.

Budownictwo energooszczędne to przyszłość, warto już teraz wybierać nieruchomości spełniające wymagania w tym zakresie. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą atrakcyjna ofertą domów na sprzedaż w miejscowości Mikołów i Tarnowskie Góry. Również Sosnowiec, gdzie już niebawem dostępne będą mieszkania, jest miastem, w którym realizujemy atrakcyjną inwestycję w postaci nowoczesnego obiektu wielorodzinnego. Służymy swoją pomocą przy wyborze nieruchomości szytej na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań!

Dane rejestrowe developera:

II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, 
Nr KRS:  0000584945
REGON:  241480890
NIP:       6342737043 

Poprzednio:
II-Inwestycje CL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna
Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, 
Nr KRS:  0000347460
REGON:  241480890    
NIP:       6342737043 

 

Powrót na górę