TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

O Deweloperze

II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna to deweloper z wieloletnim doświadczeniem, wyróżniający się nowoczesną i kompleksową realizacją prowadzonych inwestycji. Nasze projekty deweloperskie, pod wspólną nazwą "Osiedle Sielanka", aktualnie realizujemy w lokalizacjach: Mikołów i Tarnowskie Góry. Mieszkańcy naszych osiedli przeprowadzili się do nich z m. in. takich miast jak: Katowice, Zabrze, Tychy, Gliwice, Piekary Śląskie, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Lubliniec.

Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Sukces naszej firmy tworzy wyspecjalizowana kadra, która gwarantuje kompleksową obsługę każdego powierzonego projektu budowlanego. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka pozwala nam oferować m. in. domy w różnych wariantach zabudowy. To m.in.:

  • domy jednorodzinne wolnostojące,
  • domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej,
  • domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej,
  • domy czterorodzinne.

Katowice, Ruda Śląska i okolice to obszar, w którym realizujemy budowę nowoczesnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi obecnie realizowanymi inwestycjami w miejscowości Tarnowskie Góry i Mikołów. Nasze projekty wyróżniają się wysoką jakością wykonania z zastosowaniem sprawdzonych technologii w budownictwa. Każde osiedle to przemyślana inwestycja, która gwarantuje maksimum komfortu mieszkania. Marzy się Państwu nowy dom w Rudzie Śląskiej, Katowicach? Warto rozważyć zakup nowoczesnych domów na Osiedlu Sielanka. Bliskie położenie względem tych miejscowości pozwoli Państwu zachować równowagę pomiędzy wygodą mieszkania, a dogodnym dojazdem. Ruda Śląska i Katowice będą w Państwa zasięgu wybierając przyjazne Osiedle Sielanka.

Nowoczesne inwestycje z zakresu budownictwa rodzinnego: Mikołów i Tarnowskie Góry

Developer II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna (dawniej: "II-Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowo-akcyjna), odpowiedzialna za budowę osiedla "SIELANKA" w Tarnowskich Górach i Mikołowie, wyrosła z wieloletnich doświadczeń jej twórców w dziedzinie nieruchomości, zarządzania oraz projektowania. Członkowie zarządu spółki są kluczowymi menadżerami korporacji w branży nieruchomości komercyjnych, jak na przykład  The Blue Ocean Investment Group, prowadząca inwestycje, których łączna powierzchnia przekroczyła 900 tysięcy metrów kwadratowych. Są to m. in. takie obiekty, jak: Focus Park Rybnik, Piotrków Trybunalski, Gemini Park Bielsko-Biała, Tarnów, Blue Park Przemyśl, Dekada Kraków, Fashion House Sosnowiec, Ptak Outlet i wiele innych. Wprowadziła w Polsce nową jakość, realizując projekty całościowo, na wszystkich etapach przedsięwzięcia.

Ten niestandardowy w Polsce styl realizacji inwestycji deweloperskich wykorzystujemy również przy budowie osiedla "SIELANKA", co zapewnia naszym klientom finalny efekt na najwyższym poziomie. Do każdej inwestycji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Deweloper II-Inwestycje CL realizuje działania obejmujące bowiem koncepcję szeroko rozumianej infrastruktury, a nie tylko powierzchni mieszkalnej. Stawiamy na maksymalny komfort użytkowania osiedla przez wszystkich mieszkańców. Jako nowoczesny deweloper oferujemy inwestycje wpisujące się w zasady energooszczędnego budownictwa. Nasze domy na "Osiedlu Sielanka" mają do zaoferowania zdecydowanie więcej, niż budynki innych lokalnych inwestorów. Żaden developer Ruda Śląska, czy Katowice nie jest w stanie zaoferować nieruchomości, które wpisują się w wyśrubowane normy unijne w zakresie energooszczędności oraz bieżące trendy w sferze budownictwa mieszkalnego. Developer II-Inwestycje CL każdego dnia spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy, że nasze domy na Osiedlu Sielanka to miejsce w którym chce się żyć. Doskonała cena, nowoczesna architektura, energooszczędne budownictwo, uporządkowana przestrzeń publiczna – to tylko garstka zalet sielankowych nieruchomości. Jako developer z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak istotne jest położenie inwestycji mieszkalnych. Domy na Osiedlu Sielanka w Mikołowie i Tarnowskich Górach gwarantują komfortowy dojazd do całej aglomeracji śląskiej. Ruda Śląska, Katowice, Zabrze czy Chorzów są w bliskim zasięgu. Przemyślana lokalizacja naszego osiedla pozwala mieszkańcom połączyć spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku z szybkim dojazdem do miejsca pracy.

Deweloper II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna to właściwy partner w tak poważnej transakcji, jak zakup domu. Doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie osób odpowiedzialnych za inwestycję gwarantuje współpracę cechującą się profesjonalizmem i solidnością.

Dane rejestrowe developera:

II-Inwestycje CL Spółka Akcyjna 
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, 
Nr KRS:  0000584945
REGON:  241480890
NIP:       6342737043 

Poprzednio:
II-Inwestycje CL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna
Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, 
Nr KRS:  0000347460
REGON:  241480890    
NIP:       6342737043 

Powrót na górę