TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

INWESTYCJE CL

Grupa INWESTYCJE CL to deweloper z Katowic z wieloletnim doświadczeniem, wyróżniający się nowoczesną i kompleksową realizacją prowadzonych inwestycji. Nasze projekty deweloperskie domów jednorodzinnych, pod wspólną nazwą "OSIEDLE SIELANKA", realizujemy w Tarnowskich Górach i Mikołowie. Ich mieszkańcy przeprowadzili się do nich z m. in. takich miast jak: Katowice, Zabrze, Tychy, Gliwice, Piekary Śląskie, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Lubliniec. W Katowicach i Sosnowcu oferujemy mieszkania w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych. 

Wybudowaliśmy już ponad 400 domów i 150 mieszkań dla Śląska!

INWESTYCJE CL posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Sukces naszej grupy tworzy wyspecjalizowana kadra, która gwarantuje kompleksową obsługę każdego powierzonego projektu budowlanego. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka, jaką możemy pochwalić się jako doświadczony deweloper, pozwala nam oferować nieruchomości dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań:

  • domy jednorodzinne wolnostojące,
  • domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej,
  • domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej,
  • mieszkania w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych.

Katowice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Sosnowiec to teren Górnego Śląska na którym aktualnie realizujemy budowę nowoczesnych, energooszczędnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Każdy projekt cechuje doskonała lokalizacja i wysoki komfort życia ich przyszłych mieszkańców - zarówno w domach "OSIEDLA SIELANKA" w Tarnowskich Górach i Mikołowie jak i w mieszkaniach oferowanych w budynkach wielorodzinnych - projekt „NOWA KIELECKA” w Sosnowcu i "MARCINKOWSKIEGO 11" w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami naszych miejsc do zamieszkania! 

Nowoczesne inwestycje z zakresu budownictwa rodzinnego: Mikołów, Tarnowskie Góry, Sosnowiec i Katowice.

Deweloper II-INWESTYCJE CL Spółka Akcyjna, odpowiedzialna za realizację projektu "OSIEDLA SIELANKA" w Tarnowskich Górach i Mikołowie, wyrosła z wieloletnich doświadczeń jej twórców w dziedzinie nieruchomości, zarządzania oraz projektowania. Członkowie zarządu spółki są kluczowymi menadżerami korporacji w branży nieruchomości komercyjnych, jak na przykład The Blue Ocean Investment Group, prowadząca inwestycje, których łączna powierzchnia przekroczyła 900 tysięcy metrów kwadratowych. Są to m. in. takie obiekty, jak: Focus Park Rybnik, Piotrków Trybunalski, Gemini Park Bielsko-Biała, Tarnów, Blue Park Przemyśl, Dekada Kraków, Fashion House Sosnowiec, Ptak Outlet i wiele innych. Wprowadziła w Polsce nową jakość, realizując projekty całościowo, na wszystkich etapach przedsięwzięcia.

Ten niestandardowy w Polsce styl realizacji inwestycji deweloperskich wykorzystujemy również przy budowie "OSIEDLA SIELANKA", co zapewnia naszym klientom finalny efekt na najwyższym poziomie. Do każdej inwestycji podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jako deweloper realizujemy działania obejmujące koncepcję szeroko rozumianej infrastruktury, a nie tylko powierzchni mieszkalnej. Stawiamy na maksymalny komfort użytkowania osiedla przez wszystkich mieszkańców. Oferujemy inwestycje wpisujące się w zasady energooszczędnego budownictwa. Nasze domy na "OSIEDLU SIELANKA" mają do zaoferowania zdecydowanie więcej, niż budynki innych lokalnych inwestorów. Żaden deweloper Ruda Śląska, czy Katowice nie jest w stanie zaoferować nieruchomości, które wpisują się w wyśrubowane normy unijne w zakresie energooszczędności oraz bieżące trendy w sferze budownictwa mieszkalnego. Każdego dnia spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy, że nasze domy na "OSIEDLU SIELANKA", a także mieszkania w nowoczesnych obiektach "MARCINKOWSKIEGO 11" w Katowicach i „NOWA KIELECKA” w Sosnowcu, to miejsca, w którym chce się żyć. Doskonała cena, nowoczesna architektura, energooszczędne budownictwo, uporządkowana przestrzeń publiczna – to tylko garstka zalet sielankowych nieruchomości, stanowiących znakomitą ofertę dla osób zamieszkujących Górny Śląsk. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak istotne jest położenie inwestycji mieszkalnych. Domy na "OSIEDLU SIELANKA" w Mikołowie i Tarnowskich Górach gwarantują komfortowy dojazd do całej aglomeracji śląskiej. Ruda Śląska, Katowice, Zabrze czy Chorzów są w bliskim zasięgu. Przemyślana lokalizacja, o jaką zadbaliśmy jako deweloper, pozwala mieszkańcom połączyć spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku z szybkim dojazdem do miejsca pracy.

INWESTYCJE CL to właściwy partner w tak poważnej transakcji, jak zakup domu. Doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie osób odpowiedzialnych za inwestycję gwarantuje współpracę cechującą się profesjonalizmem i solidnością.

Dlaczego warto kupić dom energooszczędny w Mikołowie, Tarnowskich Górach czy mieszkanie w Katowicach lub Sosnowcu?

To pytanie zadaje sobie wiele osób stających przed decyzją o zakupie domu od inwestora. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem możemy Państwu wyjaśnić w kilku puntach, dlaczego warto zakupić dom energooszczędny. "OSIEDLE SIELANKA" w miejscowościach Mikołów i Tarnowskie Góry spełnia wyśrubowane normy w tym zakresie.

  • Wysokie ceny energii – nie da się ukryć, że ceny energii nieustannie rosną, dlatego bardziej opłacalne jest zamieszkanie w domu energooszczędnym. Tego typu inwestycje wyróżniają się zdecydowanie mniejszym zużyciem energii. Jako doświadczony deweloper wiemy jak to zmienić. Największym kosztem utrzymania budynku jest zawsze ogrzewanie. Niestety w naszym klimacie praktycznie przez większą część roku jesteśmy zmuszeni do ogrzewania nieruchomości. Domy na sprzedaż w Mikołowie i Tarnowskich Górach od dewelopera II-Inwestycje CL, dzięki zastosowanym materiałom i technologii budownictwa nie są narażone na nadmierną stratę ciepła. Odpowiednie ocieplenie, wentylacja z rekuperacją sprawiają, że domy w Tarnowskich Górach i Mikołowie są faktycznie energooszczędne. Wyjątkowość inwestycji deweloperskiej "OSIEDLE SIELANKA" każdy właściciel odczuje w stanie domowego budżetu.
  • Oddziaływanie na środowisko – mało z nas zdaje sobie sprawę, że budynki mają niekorzystne oddziaływanie na środowisko naturalne. Ok. 40% zużycia energii w UE generowane jest przez budynki. Wybierając nowoczesne domy na "OSIEDLU SIELANKA" w miejscowości Tarnowskie Góry lub Mikołów mogą Państwo w prosty sposób zmniejszyć zapotrzebowanie na energię i wpływać pozytywnie na środowisko naturalne. Jesteśmy deweloperem, który do budownictwa energooszczędnego podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Przyszłość planety nie jest nam obojętna, dlatego nasza inwestycja w Tarnowskich Górach i Mikołowie jest przyjazna środowisku.
  • Zobowiązania międzynarodowe – Unia Europejska stworzyła wiele regulacji prawnych zmierzających do poprawy efektywności energetycznej, których nasz kraj zobowiązał się przestrzegać.  Nie warto inwestować w budynku nie wpisujące się w te wymagania. Wybierając dom na sprzedaż w Mikołowie lub Tarnowskich Górach od II-Inwestycje CL S.A. kupują Państwo nieruchomość idealnie wpisującą się w wyśrubowane normy Unii Europejskiej. W okresie obowiązywania dopłat do energooszczędnego budownictwa jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy certyfikat NF40 od NFOŚiGW, który potwierdzał energooszczędność naszych inwestycji.
  • Wartość nieruchomości – zakup domu od dewelopera wiąże się z koniecznością wydatkowania znacznych środków pieniężnych. Jako doświadczony deweloper wiemy, że to inwestycja na całe życie, dlatego powinna być gruntowanie przemyślana. Nie warto inwestować w nieruchomości, które nie wpisują się w wymagania prawne oraz nowoczesne trendy w budownictwie. Stawiając na domy w Mikołowie lub Tarnowskich Górach na "OSIEDLU SIELANKA" mają Państwo pewność, że nieruchomość nie straci na wartości, gdy przepisy odnośnie zapotrzebowania energetycznego budynków wejdą w życie. Podobnie korzystnym zakupem będzie mieszkanie w nowoczesnym obiekcie "MARCINKOWSKIEGO 11" w Katowicach lub „NOWA KIELECKA” w Sosnowcu, w których zadbaliśmy o wszystkie potrzeby ich przyszłych mieszkańców, zapewniając wygodę, spokój i możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. Nasze inwestycje w miastach Tarnowskie Góry, Mikołów, Katowice i Sosnowiec to pewność dobrze wydanych pieniędzy. To świetna propozycje dla osób zamieszkujących górnośląską aglomerację.

Budownictwo energooszczędne to przyszłość, warto już teraz wybierać nieruchomości spełniające wymagania w tym zakresie. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą atrakcyjna ofertą domów na sprzedaż w miejscowości Mikołów i Tarnowskie Góry i mieszkań w Katowicach i Sosnowcu. Służymy swoją pomocą przy wyborze nieruchomości szytej na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań!

Dane rejestrowe dewelopera "OSIEDLA SIELANKA" w Tarnowskich Górach i Mikołowie:
II-INWESTYCJE CL Spółka Akcyjna
40-087 Katowice, ul. Sokolska 78-80
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
KRS: 0000584945
REGON: 241480890
NIP: 6342737043 

Dane rejestrowe dewelopera "NOWA KIELECKA" w Sosnowcu:
III-INWESTYCJE CL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ s.k.a.
40-087 Katowice, ul. Sokolska 78-80
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
KRS: 0000374132
REGON: 241822391
NIP: 6342770879

Dane rejestrowe dewelopera "MARCINKOWSKIEGO 11" w Katowicach:
VI-INWESTYCJE CL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ s.k.
40-087 Katowice, ul. Sokolska 78-80
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód 
KRS: 0000784010

REGON: 383199134
NIP: 6342957980

 

Powrót na górę